Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 14.9. 2017 19:25
CELÝ ROZHOVOR ubránila se

Žena popsala smrt lupiče: Tlačil se do dveří, bodla jsem ho skulinou

Zdroj: TV Nova

Do rodinného domku v ostravské čtvrti Nová Ves se vloupal neznámý pachatel. Ten vzbudil seniorku, které dům patří a ta jej v sebeobraně bodla nožem. Muž zranění podlehl. Stařenka reportérům TV Nova popsala, co se odehrálo.

Starší majitelku vzbudily zvuky škrábání, když se neznámý muž vkrádal do jejího domu. Podle všeho našel venku zahrabaný náhradní klíč, se kterým si dům poté odemkl.

 

Sedmašedesátiletá žena opakovaně kontaktovala policii, neboť se bála o svůj život. Strážnice, která hovor přijímala, jí prý však vynadala, že už volá po několikáté.

 

"Hrozně jsem se bála, ani to nejde popsat. Vždyť já bych ho sama nepřeprala," vzlykala napadená žena.

 

 

Zloděj se dostal do domu a s jeho majitelkou se začal přetahovat o dveře do kuchyně, kde se před ním plánovala ukrýt. Muž měl však větší sílu a mezi dveřmi vznikla skulina.

 

"Když ve dveřích byla díra, tak jsem tam zabodla ten nůž. Pak jsem rychle zabouchla a zamkla," popsala. "Ani mi nejdřív neřekli, co s tím zlodějem je."

 

Případ již řeší kriminalisté. Zatím jej vyšetřují jako těžké ublížení na zdraví s následkem smrti. Pravděpodobně jej však přehodnotí jako nutnou sebeobranu.

kik, Lucie Cochlarová TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

14.9. | 19:28 rosetini
23
Paní zaslouží odměnu. O jednoho darebáka míň!
14.9. | 19:32 pichav
-16
☝ A TREBA TO BYL JEJI SYN !!!! CO ONA VE SVYCH LETECH VI A PAMATUJE !!!! PRES ...
15.9. | 10:09 fantozzi602
2
Náhlasit nevhodný komentář
pani navrhnout na cenu veliska za statecnost,tu policatku okamzite vyhodit od policie,a kdyz volate pomahace musite rict,ze jste morgos a mate je tam hned,parchanty
15.9. | 07:34 reypal
4
Náhlasit nevhodný komentář
Byl ten paznecht kde neměl co dělat?Ano.Použil násilí jako první?Ano. Tak si o to koledoval.A páni policajti.Dejte té pani pokoj a snažte se být nadále neviditelní.
15.9. | 06:10 vechtr-z-protivina
7
Náhlasit nevhodný komentář
Je li tomu tak, medaili a odměnu za zbavení společnosti parazita.
14.9. | 20:32 Tony
16
Náhlasit nevhodný komentář
Jakmile někdo nedovoleně s vědomím loupeže a napadení překročí můj práh měl by zaplatit i třeba smrtí.
14.9. | 20:24 akakinder
17
Náhlasit nevhodný komentář
Žena popsala smrt lupiče: Tlačil se do dveří, bodla jsem ho skulinou***Vpořádku,palec na horu,fandím jí a doufám že jí dají státní vyznamenání.Ojednoho budižkničemu a škůdce méně,U mě má:1***
14.9. | 20:13 bard-lidu
13
Náhlasit nevhodný komentář
Ten zlodějský krypl asi neviděl film Slunce, seno, jahody. Naše bábinky mají páru a s ničím se neserou. Doufám, že paní dostane nějakou odměnu za svou statečnost.
14.9. | 20:05 kimy69
18
Náhlasit nevhodný komentář
Milé děti, čtěte, tu paní, které je 67 let, tady nazývají stařenkou. V jejím věku vy budete ještě bouchat, abyste mohli živit přebujelou bandu státní správy a bokem si budete muset ještě šetřit, abyste v důchodu, pokud se ho vůbec dožijete, nechcípli hlady :-)
14.9. | 19:48 bogorovnyj
17
Náhlasit nevhodný komentář
Vyšetřování celýho případu by mělo skončit v momentě prokázání že narušitel vstoupil do cizího objectu v rozporu s vůlí majitele/oprávněnýho uživatele nemovitosti. Případ uzavřen.
14.9. | 19:46 zacotomame
11
Náhlasit nevhodný komentář
Pichav, myslím, že když tě tvůj fotr zasel, byla to od něj taky pěkná zbrklost. Asi si neuvědomil následky setby...
14.9. | 19:46 bogorovnyj
22
Náhlasit nevhodný komentář
Stará paní nám všem dala lekci z odvahy i ztoho jak se má jednat se zmrdama kterí proti vůli majitele vstoupí na soukromej majetek. Doufám že to naše soudy zase nepopletou a paní nebudou popotahovat, to jak se zachovala v týhle situaci by mělo bejt zcela normální, držim palce.