Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 19. 12. 2016

Seriál Policie Modrava se poprvé natáčel s využitím profesionálních dronů

CS Solutions
Zdroj: oficiální zdroj

Společnost CS Solutions Aero v srpnu přispěla k natočení nových dílů jednoho z nejúspěšnějších seriálů poslední doby – Policie Modrava. Televizi Nova totiž k účelům natáčení poskytla své bezpilotní prostředky. Díky leteckým záběrům, které bylo možné díky těmto strojům pořídit, tak získá divák mnohem hlubší zážitek při sledování seriálu.

Natáčení další série oblíbeného pořadu se uskutečnilo v jedinečné přírodě Národního parku Šumava. Díky nádherným záběrům z výšky v neobvykle vysoké kvalitě bude mít divák možnost ocenit krásy okolní přírody z úplně jiné perspektivy, než je zvyklý, a seriál tak získá zcela nový rozměr.

Příležitosti podílet se na natáčení Policie Modrava jsme velice rádi využili především proto, že jedním z našich cílů je zvýšení povědomí veřejnosti o možnostech využití dronů,“ uvedl jednatel společnosti CS Solutions Aero František Máčalík. „Chceme lidem ukázat, že tyto stroje nejsou jen hračky pro malé i velké kluky, ale že mohou být velice praktickými pomocníky v mnoha oblastech lidské činnosti,“ dodal.

Společnost CS Solutions Aero nám byla doporučena obchodním partnerem. Jedná se o profesionály, kteří oblasti leteckého snímkování opravdu rozumí. Kvalita záběrů nás neuvěřitelně překvapila a už se těšíme, až je uvidí také diváci. Věříme, že služeb společnosti využijeme i při dalších projektech naší televize“ uvedla produkční seriálu Jessica Stoltz.

Mezi aktivity společnosti CS Solutions Aero patří kromě běžného leteckého natáčení také vývoj a testování bezpilotních leteckých prostředků, rozvoj a využití leteckých služeb v oblasti bezpečnosti, zemědělského a energetického průmyslu.

Společnost CS Solutions Aero je předním poskytovatelem služeb bezpilotních prostředků v České republice i v zahraničí. Mezi zákazníky společnosti patří firmy působící v oblasti telekomunikací, ropného průmyslu nebo zpravodajství. Na rozdíl od většiny konkurentů používají piloti společnosti CS Solutions Aero špičkové vybavení v čele s průmyslovými bezpilotními komerčními stroji vyráběnými v České republice. Díky unikátní konstrukci dokážou drony unést i těžší optiku a záběry netrpí obvyklým třesem.

Kromě bezpilotních strojů působí firma v oblasti vyšší bezpečnosti. Mezi její služby patří například výcvik, bezpečnostní kurzy a školení, technická a elektronická bezpečnost, datové a analytické služby.

Natáčení proběhlo ke spokojenosti všech zúčastněných stran. ,,Věříme, že naše spolupráce bude probíhat i v budoucnu, ať již v rámci seriálu Policie Modrava, nebo i na jiných projektech televize Nova” sdělil Máčalík.

Na nové díly seriálu Policie Modrava se diváci TV Nova mohou těšit už na jaře 2017.

Komerční článek