Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 17.2. 2017 20:45
měla dávno sedět

Vloupačky, drogy: Důchodkyni dealerku chytli po letech v Praze!

Zdroj: TV Nova

Více než 10 let se dařilo ukrývat před policií Anežce Teperové. Dnes 66letá žena byla odsouzena za vykrádání bytů, ve vězení měla strávit šest let.

Anežka Tepperová byla před několika dny přistižena při drobné krádeži v obchodě v jednom karlínském obchodě. Šlo o věc za pár stokorun a zlodějky si všimla ochranka, která ji pak předala policistům.

 

Ta následně zjistila že tahle nenechavá seniorka je žena, po které se pátrá už od roku 2006. Právě tehdy byla Tepperová odsouzena na šest let vězení za podíl na sérii vloupaček do bytů. Kdyby se neskrývala a šla do vězení, je už dnes dávno doma.

 

 

Tepperová je opravdu netradiční zločinec, až do svých padesáti let prý žila spořádaným životem, pak se ale podle kriminalistů nechala zkazit svým bratrem a kromě toho, že vykrádala byty, tak také prodávala drogy. Stala se tak jednou z nejstarších dealerek v republice.

 

Co jí pomohlo k tomu že se dokázala skrývat tak dlouho není jasné, každopádně už nechybělo mnoho a soud ji prohlásil za mrtvou. Teď už je ve výkonu trestu.

Ondřej Špalek/ lud TN.cz