Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 25. 4. 2018
galerie Nečekané momentky

Sex na ulici, loupež, holubí lidé. Ty největší špeky z map Googlu

Kuriózní snímky z Google Street View
Zdroj: Google Street View

Auta společnosti Google s panoramatickými kamerami jezdí po ulicích měst celého světa už bezmála 15 let. A protože mapují obrovské území, je pochopitelné, že občas nafotí i opravdu vtipné, podivné nebo nečekané situace. Přinášíme ty nejlepší úlovky.

A že jich za ty roky čočky kamer dokázaly nasbírat - od těch lechtivých, kde auto s kamerou překvapí lidi při sexuálních hrátkách, přes ty ztrapňující, na kterých zachycení lidé močí nebo třeba zvrací.

 

Ale to je jen špička ledovce. Miláčkem internetu se stal nedávno třeba pes, který v japonské prefektuře Kagošima vytrvale auto s panoramatickou kamerou pronásledoval a objevil se proto na celé řadě snímků na Google Street View.

 

 

Jindy nabídne pohled do mapy i záhadu. Nebo možná fata morganu? Těžko říct. To je případ snímku z ruského města Sestroretsk u Petrohradu, kde kamery Googlu zachytily dívku v růžových šatech, která je na louce hned v několika různých polohách.

 

A ještě jinde je k vidění třeba probíhající loupež, nahý muž vylézající z kufru auta nebo zástup lidí v holubích maskách. Na další úlovky se podívejte v galerii.

 

118

GALERIE: Kuriózní snímky z Google Street View

Zdroj: Google Street View

Kuriózní snímky z Google Street View - 1

Hodnocení:

pez TN.cz
Reklama