Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 12.2. 2018 17:11
premiérový díl

Sex na Robinsonově ostrově: Mezi kterou dvojicí padly zábrany?

Zdroj: TV Nova

Už dnes večer můžete sledovat další díl reality show Robinsonův ostrov. Tentokrát to bude mezi soutěžícími jiskřit! Bavit se totiž budou o hodně intimních věcech.

Už dnes večer pokračuje na Nově premiérová řada reality show Robinsonův ostrov! Po několika dnech na izolovaném ostrově se mezi soutěžícími začínají formovat první vztahy i přátelství. A také se začíná vtipkovat na téma sexu, který všem na ostrově chybí!

 

Katka s Radimem si potřebu ventilovali při výrobě kříže pro Karla. "Ty máš taky trošku zrzavý fousky, tak se k sobě budeme hodit. Ne že bych měla zrzavý vousy teda, ale…“ zavtipkovala Katka. "Ani tam dole?" využil situace Radim. A Katka překvapila. "To uvidíš za chvíli, možná."

 

112

GALERIE: Ve vzduchu je cítit sex! Kdo s kým na Robinsonově ostrově?

Zdroj: TV Nova

Ve vzduchu je cítit sex! Kdo s kým na Robinsonově ostrově? - 4

Hodnocení:

 

Radimovi se Katka líbí a není to součást jeho hry. "Katka má charisma, líbí se mi jako ženská. Tohle není moje herní strategie, i když se hodí a rád to k tomu připojím, ale přijde mi jako fakt zajímavá ženská," vysvětluje Radim. Jak dopadne jiskření mezi touto dvojicí? 

 

 

Robinsonův ostrov sledujte každé pondělí a středu na Nově! Předchozí díl si můžete zdarma pustit na NOVA Plus, všechny jsou ke zhlédnutí na VOYO.

mom TN.cz
Obchodní sdělení

Sedíte na zdravé židli?

Reklama