Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 16. 4. 2017
ANKETA Osmý díl

Sexy zpěvačka slaví první triumf v Tváři! Kdo se líbil vám? SESTŘIH

Zdroj: TV Nova

Třetí řada úspěšné show Tvoje tvář má známý hlas už je za půlkou. Osmý díl tentokrát ovládl Ondřej Ruml, který se proměnil ve zpěvačku Anastaciu. Vytouženou výhru mu přinesla její píseň I'm Outta Love.

Celý večer odstartoval hvězdný duet Aleše Hámy a Moniky Absolonové. Ta přišla kamarádovi pomoct s legendární písní Don't Go Breaking My Heart. Z Aleše se tak stal Elton John a z Moniky zpěvačka Kiki Dee. Předvedli úžasnou show, která byla zároveň retro přehlídkou.

 

Anketa

Které vystoupení 8. dílu se vám líbilo nejvíc?

Hlasovalo 2186 lidí.
Kultovní dvojici na pódiu vystřídala pro českého diváka velká neznámá. Tatiana Vilhelmová si totiž vylosovala anglickou popovou skupinu Jamiroquai a převtělila se ve frontmana, který si říká Jay Kay. Ten je proslulý svými extravagantními klobouky, ale také podivnými tanečními kreacemi - zvlášť v písni Virtual Insanity.

 

Naopak Martin Dejdar si příliš nezatančil. V botách na vysoké platformě, které musel jako Lenny Kravitz přetrpět, by mu to možná ani nešlo. Oblíbený herec se před natáčením obával, že song Are You Gonna Go My Way kvůli nachlazení neuzpívá. Stal se ale pravý opak, píseň mu parádně sedla.

 

132

GALERIE: TVOJE TVÁŘ MÁ ZNÁMÝ HLAS: 8. epizoda

Zdroj: TV Nova

TVOJE TVÁŘ MÁ ZNÁMÝ HLAS: 8. epizoda - 1

Hodnocení:

 

Z rockových melodií nás rapující Milan Peroutka přenesl zpátky k hip hopu. Jako Coolio musel "odrecitovat" populární píseň Gangsta's Paradise. Kromě Milana předvedli skvělý výkon také maskéři, kteří z milého chlapce vykouzlili drsného rappera.

 

Jeden z nejtěžších úkolů večera čekal na Adélu Gondíkovou, která se přeměnila v kontroverzní zpěvačku Cher. S písničkou The Shoop Shoop Song, kterou většina diváků zná spíše pod druhým názvem It's in His Kiss, se ale vypořádala skvěle. Dokonce jí jen těsně uniklo vítězství!

 

 

18

GALERIE: TVOJE TVÁŘ MÁ ZNÁMÝ HLAS: portréty 8. epizody

Zdroj: TV Nova

TVOJE TVÁŘ MÁ ZNÁMÝ HLAS: portréty 8. epizody - Adéla Gondíková jako Cher

Hodnocení:

 

Po Cher přišla na řadu další černovláska - Lucie Bílá. V tu se převtělila Markéta Konvičková, která zazpívala Lucčinu pecku eSeMeS. A zvládla to bravurně - takhle naštvanou a energickou jste ji ještě neviděli!

 

Jako sedmý přišel na řadu budoucí vítěz Ondřej Ruml. Jako Anastacia zvládl nejen její song I'm Outta Love, ale také taneční kroky na podpatcích. Za svůj výkon si vysloužil nadšený potlesk poroty i publika a šek pro charitu na 25 tisíc korun.

 

18

GALERIE: TVOJE TVÁŘ MÁ ZNÁMÝ HLAS: fotografie z maskérny

Zdroj: TV Nova

TVOJE TVÁŘ MÁ ZNÁMÝ HLAS: fotografie z maskérny - 1

Hodnocení:

 

Osmičku vystoupení završila Martha Issová, která se přeměnila v americko-francouzskou zpěvačku a módní ikonu Janelle Monáe. Choreografie k Tightrope byla opravdovou zkouškou koordinace a rovnováhy, Martha si s tím ale bez problémů poradila.

 

 

Výhra však připadla zmíněnému Rumlovi, který dohromady nasbíral 42 bodů. Pokud jste díl neviděli, můžete si ho pustit na NovaPlus. Všechny díly najdete na VOYO. Videa ze zákulisí i další zajímavosti o show Tvoje tvář má známý hlas čtěte na Nova.cz!

 

Chcete vidět své favority z show Tvoje tvář má známý hlas naživo? Máte příležitost na velkém koncertu! Kdy a kde jsou k sehnání vstupenky, čtěte zde.


Konečné pořadí osmého dílu:

Ondřej Ruml - 42 bodů

Adéla Gondíková - 37 bodů

Martin Dejdar - 23 bodů

Markéta Konvičková - 21 bodů

Martha Issová - 20 bodů

Tatiana Vilhelmová - 17 bodů

Aleš Háma - 13 bodů

Milan Peroutka - 11 bodů

 

NEHPŘEHLÉDNĚTE:

GALERIE: Markéta Konvičková září štěstím! Jak to má se svou láskou?

Talentovaný Milan Peroutka z Tváře bude hrát v Ordinaci! Zásadně zasáhne do děje

epa TN.cz
Reklama