Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 30. 4. 2017
hvězda internetu

Sháněla peníze pro rodinu a našla tisíce! Udělala něco neskutečného

Jess Anderson s přítelem
Zdroj: facebook

Čeká třetí dítě a náramně by se jí proto hodily peníze. Ani ve finanční nouzi ale neztratila Jess Andersonová (22) charakter. Když v bankomatu náhodou našla zapomenuté stovky liber, celý obnos odevzdala. V očích rodiny i zbytku světa je nyní hrdinkou a odvděčil se jí i šťastný majitel peněz.

Neskutečně hezky se zachovala dvojnásobná maminka (22), která našla v bankomatu zapomenuté peníze. Ačkoli by se jí stovky liber náramně hodily, její dobrota a laskavost jasně zvítězila nad potřebou. Moc dobře věděla, jaké to je být bez peněz. Celý obnos se proto rozhodla vrátit majiteli.

 

Pokušení přitom muselo být velmi silné. Jak informuje britský Mirror, Jess Andersonová šla totiž zrovna do bankomatu, aby se podívala, jestli jí matka neposlala nějaké peníze. Rodina totiž není v nejlepší finanční situaci.

 

I tak je ale Jess přesvědčená, že spolu vše zvládnou a nalezené peníze si odmítla ponechat. Zamířila proto do obchodu vedle bankomatu a poprosila personál, aby obnos majiteli vrátil. Ten jí byl nesmírně vděčný. Když šla žena kolem bankomatu později, dostala od něj vzkaz a 20 liber (640 Kč) jako poděkování.

 

 

Partnera Jess zpráva o tom, že vrátila takovou sumu, nejprve zdrtila. Vzápětí si ale uvědomil, že jeho manželka se zachovala opravdu hrdinně. "Je to naprosto úžasná žena. Čistá poctivost jejího jednání dokazuje, jak milá osoba to je a že si zaslouží všechno uznání, které se jí dostane," řekl pro Visiter.co.uk.

 

Někteří lidé i přesto odmítají uvěřit tomu, že by se rodina v nouzi takto vzdala peněz. Jsou přesvědčení, že Jess doufala v medializaci a solidaritu ostatních lidí - a tím pádem i ve více peněz. To ale žena razantně odmítá. "Nechtěla jsem jen, aby se na mě syn díval a myslel si, že je to správná věc. Nejsem ten typ člověka," uzavřela.
 

lud TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

30.4. | 21:33 nichts obernichts
9
Naprosto debilni a smesny clanek o "hrdince" u bankomatu. Jak uz bylo ...
30.4. | 18:35 azylpraha10
-4
http://www.azyl-praha10.cz
1.5. | 06:50 josefvyskoc
1
novinari, budíčeeeek !...jste tak bl bí nebo naivni ?!...snad kazde dite vi, ze vas u bankomatu monitoruji nejmene dve kamery, a to jak interni v samotnem bankomatu, tak vnejsi nekde na zdi opodal...
1.5. | 06:33 adnachiel
3
Je jí 22 let a čeká už třetí dítě?
30.4. | 21:33 nichts obernichts
9
Naprosto debilni a smesny clanek o "hrdince" u bankomatu. Jak uz bylo pode mnou 2x napsano - jsou tam kamery. Bllllbost² !
30.4. | 20:40 blacknord blacknord
5
Taky jsem to udělala,běžela jsem za chlapem,ktereho jsem viděla od bankomatu odcházet,když jsem tam přicházela a ten mamrd ani nepodekoval.dlouho mě to pak štvalo,že jsem se zachovala čestně.
30.4. | 20:08 maxfox
7
To udělá každý rozumný člověk,protože u každého bankomatu je kamera a pokud nemáte masku alespoň myšáka Mikiho, tak vás snadno najdou.
30.4. | 20:03 Martin Lopata
4
jsou tam kamery. kdyby si je nechala našli by ji snadno.
30.4. | 18:35 azylpraha10
-4
http://www.azyl-praha10.cz