Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 15. 11. 2017
Black Friday

Sháníte dárky? Nepropásněte obří slevy a dopravu zdarma!

Nakupování přes internet - ilustrační foto
Zdroj: Profimedia
Ilustrační snímek

Vánoce se nezadržitelně blíží, dárky si rozbalíme už za 40 dnů. A pokud chcete při nákupech pro své blízké ušetřit, je právě teď ideální doba. Právě totiž vrcholí akce Den dopravy zdarma a příští týden následuje Černý pátek (Black Friday), kdy obchody nabízejí i slevy ve výši až 80 procent.

Dnešek je posledním dnem, kdy část e-shopů nabízí Den Dopravy zdarma, takže zákazníci při objednávkách ušetří poštovné. Stačí přitom objednat zboží za tři stovky, což rozhodně není žádná horentní suma.


Loni se do akce podle portálu Heureka zapojilo 1157 internetových obchodů a lidé na dopravě ušetřili přes 14 milionů korun. Seznam zapojených obchodů najdete například ZDE.

 

To pravé nákupní šílenství nás ovšem teprve čeká a vypukne příští týden. Přichází totiž Černý pátek (Black Friday), což je nákupní svátek původem z USA, který se koná vždy těsně po Díkuvzdání.Na Černý pátek nabízí řada nejen internetových obchodů obrovské slevy, klidně i osmdesát procent. Spousta obchodníkům přitom výhodné nabídky neomezuje jen přímo na pátek, často je protáhne až do dalšího pondělí. To je totiž také nákupním svátkem - Cyber Monday.


Pokud tedy nestihnete dárky vybrat ještě dnes, nemusíte zoufat - příští pátek a víkend se můžete vyřádit dle libosti a ještě ušetřit. Orientační přehled e-shopů, které se akce zúčastní, najdete TADY.

pez TN.cz