Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 17. 9. 2017
Útok v Marseille

Šílená žena napadla mladé turistky na nádraží, polila je kyselinou

Francouzští záchranáři - ilustrační foto
Zdroj: Profimedia
Francouzští záchranáři - ilustrační foto

Hrůzný útok na čtyři mladé ženy se odehrál v neděli před polednem před nádražím Saint-Charles v Marseille. Čtyři mladé americké turistky šly na vlak z Marseille do Paříže, když jim vyšinutá žena stříkla do obličeje látku na bázi kyseliny chlorovodíkové.

Podle francouzských webů je útočnicí 41letá žena, některé britské weby zase informují, že v Marseille útočil stejně starý muž. Pachatelku na místě policisté zadrželi, protože se z místa nesnažila utéct.

 

Útočnice si vyhlédla čtyři mladé turistky ve věku okolo 20 let. Dvě mladé ženy, kterým je 20 a 21 let byly s popáleninami v obličeji převezeny do nemocnice. Další dvě jejich kamarádky záchranáři ošetřili na místě. Obě ženy utrpěly velký šok.

 

 

Na nádraží zasahovalo 14 hasičů a čtyři záchranky. Policisté útočnici odvezli na výslech. Podle prvotních závěrů jsou ale přesvědčeni, že nešlo o terorismus.

 

Tomu nasvědčuje, že na místě po útoku pachatelka zůstala a podle webu Le Parisien ukazovala kolemjdoucím své fotografie, na nichž je také popálená.
 

vbo TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

17.9. | 16:07 fantozzi602
29
jak poznala policie , ze ta muslimka je vysinuta?
17.9. | 16:56 pichav
-3
☝ JAK POZNALA POLICIE ZE JE VYSINUTA ???? TO ZNAM !!!! POLICIE TO RIKA O KAZDEM ...
19.9. | 00:02 jkazatel
0
Náhlasit nevhodný komentář
Tak co,už jste si mne zaznamenali ?? Za toho Okamuru ?? Tak proto asi nejsou policisté na ulicích, když jsou zaměstnáni sledováním toho, co lidé na diskuzích píší že ??
19.9. | 00:00 jkazatel
0
Náhlasit nevhodný komentář
Policie ? To je co ? Název firmy, práce, nebo povolání, umění nebo čeho ? Před čtrnácti dny byl Okamura na městských slavnostech, ovšem starosta nařídil policistům, aby ho tam nepustili. Přesně tak by jednali někteří zdejší reportéři. Myslím že už ze zvyku.
17.9. | 17:00 kacipavel
19
Náhlasit nevhodný komentář
Naše cenzůra maká na 100% proč tohle nedáte na tn-cz ?? Německo je otřeseno z brutálního znásilnění 16leté dívky dvěma afghánskými běženci , Třetího Afghánce vyrušil při pokusu o znásilnění náhodný kolemjdoucí. Hrůzný čin se stal v pátek večer, BOJÍTE SE NÁZORŮ LIDÍ ??
17.9. | 16:56 pichav
-3
Náhlasit nevhodný komentář
☝ JAK POZNALA POLICIE ZE JE VYSINUTA ???? TO ZNAM !!!! POLICIE TO RIKA O KAZDEM KDO !!!! NEJEDE PO SINACH JAK TRAMVAJ A VLAKY TAKY !!! JAK STADO OVCI !!!!! JAKMILE NEKDO VYBOCUJE ZE SIN !!!! TAK JE VYSINUTY !!!! PODLE MNE JE ZAS VYSINUTA CELA POLICIE !!!! CELOSVETOVE !!! SE SVYM JMENEM ZAKONA !!! ☝
17.9. | 16:33 kocourkovamama
14
Náhlasit nevhodný komentář
Už ste trapný s těma šílenýma krááávama.Jestli některá,tak ta německá.
17.9. | 16:11 fantozzi602
21
Náhlasit nevhodný komentář
3 afganci v patek znasilnili 16 letou nemku,nemecko je v soku,krome makrely,tohle prece k nemecku patri
17.9. | 16:07 fantozzi602
29
Náhlasit nevhodný komentář
jak poznala policie , ze ta muslimka je vysinuta?