Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 29. 6. 2018
došlo i na setkání

Šílený test: Děsivé, kolik mužů stálo o sex s dívkou (11)! VIDEO

Experiment na Slovensku
Zdroj: tvnoviny.sk
Výsledky experimentu jsou děsivé. O sex s dívkou (11) měly zájem desítky mužů.

Otřesnou zkušenost má za sebou slovenská reportérka, která se rozhodla prověřit, jak velké nebezpečí hrozí dětem na internetu. Vytvořila falešný profil naoko naivní jedenáctileté dívky a nestačila se divit. Ve velmi krátké době dostala desítky sexuálních návrhů a k jejímu velkému překvapení došlo v jednom případě dokonce i na osobní setkání.

Na děti číhá v kybernetickém světě mnoho nástrah. Na vlastní kůži se o tom přesvědčila slovenská reportérka televizního pořadu Reflex, která se rozhodla otestovat chování mužů na internetu. Vytvořila falešný profil jedenáctiletého děvčátka a prakticky okamžitě dostala desítky sexuálních návrhů.

 

Jedním z lidí, co se ozvali, byl i sedmačtyřicetiletý muž. Dívce tvrdil, že se s ní chce líbat a milovat. A to přesto, že jí je jedenáct let! K překvapení reportérky přišel na sjednanou schůzku a před kamerami neutekl. Dokonce odpověděl i na několik otázek, informují tvnoviny.sk.

 

"Chtěl jsem někoho, kdo je upřímný a otevřený," vysvětloval reportérce, proč si s dívkou na internetu začal psát. Líbila se mu její čistá duše. "Když jsem navázal komunikaci s dospělou ženou, tak tyto ženy zajímalo, kolik vyděláváte peněz, jaké máte auto,..." dodal. To, že by dívku sexuálně obtěžoval, odmítl. "Nešlo o sexuální návrh," bránil se.

 

VAROVÁNÍ: Reportáž není vhodná pro děti a mladistvé.

 

Za sexuální obtěžování hrozí na Slovensku až 20 let vězení - reportérka ale ve skutečnosti nebyla malou holčičkou, ke spáchání trestného činu tedy nedošlo. Pachatele nelze stíhat. - policie ho může pouze monitorovat.

 

 

Za první čtvrtletí letošního roku na Slovensku vyšetřovatelé odhalili už 80 případů šíření dětské pornografie, z čehož 12 případů objasnili. Největším zlem jsou podle nich telefony a sociální sítě, děti totiž často komunikují s cizími lidmi a přitom ani netuší, jak velké nebezpečí jim hrozí.
 

lud TN.cz
Reklama