Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 13.3. 2017 11:57

SKI CENTRUM KOHÚTKA nabízí nové ubytovací a stravovací zařízení.

Kohútka
Zdroj: oficiální zdroj

Dopřejte si odpočinek na česko – slovenské hranici! Nádherné prostředí, aktivní relax, moderní ubytování a mnoho dalšího Vám nabízí Horský resort Jasoň.

Resort se nachází na hřebeni Javorníků, přímo v prostředí lyžařského střediska SKI CENTRUM KOHÚTKA.

Vyberte si ubytování v plnohodnotně zařízených apartmánových domech s velkou terasou a výhledem, který Vás překvapí nebo ve stylově zařízených pokojích s kompletním hotelovým servisem.

Kohútka
Zdroj: oficiální zdroj

Během zimy je resort vyhledávanou destinací milovníků zimních sportů. Na své si přijdou lyžaři, kteří zde mají k dispozici moderní čtyřsedačkovou lanovku, ale i milovníci běžeckého lyžování, pro které je pravidelně upravována celá Javornická magistrála. V létě je resort oblíbeným startovacím bodem pro turistiku po hřebeni Javorníků. Nadšenci cyklistiky mohou využít i zapůjčení profesionálně připravených kol, které resort Jasoň nabízí. V okolí resortu se nachází více než 140km propojených cyklostezek.
Kohútka
Zdroj: oficiální zdroj

Po aktivním relaxu můžete načerpat energii v našem úžasném bistru Chochlačka, ve kterém kromě skvělých koláčků najdete i výbornou a kvalitní kávu a milý personál.
Kohútka
Zdroj: oficiální zdroj

Pokud hledáte místo pro společenskou akci, teambuilding nebo firemní prezentaci, resort Jasoň nabízí prostor vhodný i pro tyto náročné klienty.

Načerpejte sílu z přírody a zregenerujte se v chráněné krajinné oblasti Kysuce, v Horském resortu Jasoň.

Komerční článek