Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 25. 7. 2017
Drsná zpověď

Školačka žila jako sexuální otrokyně ISIS: Chtěla jsem zemřít!

Ekhlas
Zdroj: Twitter
Školačka z Iráku, která si prožila hrozná muka jako sexuální otrokyně bojovníků ISIS

Školačka z Iráku, která si prožila hrozná muka jako sexuální otrokyně bojovníků ISIS, promluvila o svém strašlivém utrpení a zázračném útěku. Z její výpovědi naskakuje husí kůže...

Dívce jménem Ekhlas bylo teprve 14 let, když se členové ISIS dostali do města v severním Iráku, kde žila. Zabili několik mužů a unesli ji spolu s tisíci dalšími ženami, a to i desetiletými dívkami, které následně znásilňovali. Na vlastní oči také viděla, jak jejího otce bojovníci zabili.

 

Ekhlas byla prodána jednomu členovi ISIS, který ji každý den po dobu šesti měsíců znásilňoval. Zneužívání bylo tak hrozné, že se dokonce pokoušela zabít. "Vybral si mě ze 150 dívek losováním. Byl tak ošklivý, jako šelma s dlouhými vlasy. Hrozně páchl a bála jsem se ho tak, že jsem se na něj nemohla ani podívat,“ uvedla Ekhlas dle britského portálu Independent.

 

Přestože prožívala nepředstavitelná muka, nevzdávala naději. Během jednoho dne se jí skutečně podařilo uniknout, a to tehdy, když její únosce zrovna bojoval. Ekhlas utekla do utečeneckého tábora, kde jí pomohli.

 

 

Dívce je nyní 16 let, díky americké právničce Jacqueline Isaacové žije v Německu, kde absolvuje terapii a výuku v psychiatrické léčebně. Má ambice stát se v budoucnu také právničkou. "Pravděpodobně si myslíte, že jsem silná jako skála, ale chci, abyste věděli, že jsem uvnitř zraněná. Moje bolest je jako 100 úmrtí,“ doplnila zničená Ekhlas.

 

ČTĚTE TAKÉ:

VÁŠ PŘÍBĚH: Hrůzné znásilnění nezůstalo bez následků!
VAŠE PŘÍBĚHY: Znásilnění ze mě udělalo trosku

TN.cz/niž