Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 28.7. 2017 07:31
Šokující případ

Školačku znásilnil muž na nádraží, pak i řidič, který jí měl pomoct!

Znásilnění - 1
Zdroj: Thinkstockphotos
Ilustrační foto

Neuvěřitelný a zároveň otřesný případ vyšetřují policisté z britského Birminghamu. Patnáctiletou dívku na nádraží znásilnil muž, když si pak zastavila auto, aby jí řidič pomohl, ten ji znásilnil taky!

Britští policisté pátrají po dvou mužích, kteří v noci na úterý znásilnili patnáctiletou dívku. Ta doprovázela kamarádku na nádraží v birminghamské čtvrti Witton, když ji neznámý muž zatáhl pryč a znásilnil. Píše o tom portál Daily Mail.

 

Školačka muže popsala jako Asiata se světlejší pletí a hnědýma očima, který měřil asi 180 centimetrů. Na sobě měl teplákovku a černé boty. Bylo mu mezi dvaceti a třiceti lety.

 

Jakmile dívka muži utekla a vyšla před nádraží, zamávala na auto, aby zastavilo. Řidiče požádala o pomoc a ten souhlasil, že ji zaveze, kam bude chtít. Když ale nastoupila, znásilnil ji taky!

 

 

I druhý násilník byl podle popisu Asiat, asi o 10 centimetrů menší než první útočník. Měl prý svalnatou postavu a nakrátko střiženou bradku. Na sobě měl modrou mikinu a černé džíny.

 

Další podrobnosti policie k případu nesdělila. "Pro mladou dívku to byl zdrcující zážitek, stará se o ni tým speciálně vyškolených policistů. Musíme co nejdříve zjistit, co se v úterý stalo, a zároveň identifikovat útočníky. Rádi bychom také mluvili s co nejvíce svědky," uvedl vrchní vyšetřovatel Tony Fitzpatrick.

epa TN.cz