Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 12.8. 2016 16:45
Potrestali jen tři

Školačku zneužilo 137 pedofilů. Popsala, co musela protrpět

Zneužívaná 13 letá dívka
Zdroj: Policie, thinkstockphotos.com
Pedofilové potrestaní za znásilnění Pauly

Až 137 pedofilů znásilnilo v dětství mladou britskou školačku. Policie ale dokázala potrestat jen tři. Další dva spáchali sebevraždu, aby se vyhnuli trestu. Odvážná mladá žena se teď rozpovídala o tom, co musela v dětství prožívat.

Příběh dívky, která vystupuje pod pseudonymem Paula Smithová, přinesl list Daily Mirror. V dětství se o Paulu starala babička. V listopadu 2008, když dívce bylo třináct, zastavil ji cestou ze školy důchodce Nigel Greaves. "Oslovil mě jménem, řekl, kde bydlím, pak mi řekl, ať nastoupím do auta. Myslela jsem, že mi babička zařídila odvoz," vzpomíná Paula.

 

Zprvu to skutečně vypadalo, že muž veze školačku na adresu, kde s babičkou žila, pak ale zastavil u sebe. Paule řekl, že si potřebuje jen něco vyzvednout a vylákal ji dovnitř. "Když jsme tam byli, tak mě vytáhl do schodů," vzpomíná Paula na to, jak byla jako třináctiletá znásilněná. Senior ji pak z auta vyhodil v centru anglického Birminghamu.

 

Paula skončila zmlácená a otřesená v nemocnici, kde lékaři provedli všechna vyšetření. Kdo ji napadl a znásilnil, se ale bála říct. "Znal mou adresu a vyhrožoval, že to, co udělal mně, udělá i mé malé sestře," vysvětluje Paula.

 

O pár dní později ji na Facebooku oslovil padesátiletý pedofil Ian McGlasson. Jestli dostal tip od muže, který ji znásilnil, policisté nikdy nezjistili. Dívce tvrdil, že je dětský psycholog a vylákal ji na schůzku do hotelové recepce. Odtud pro zkušeného pedofila už bylo snadné dostat školačku na pokoj.

 

 

"Seděli jsme a povídali si. Asi po hodině jsem začala být rozrušená. Sedl si vedle mě a začal mi sahat na nohy, pak mi zakryl pusu rukou, přitlačil mě na postel a znásilnil. Pak tvrdil, že je mu to strašně líto a že jen chtěl, abych se cítila milovaná," řekla Paula, která znásilnění nenahlásila. Pedofil ji ale nadále kontaktoval a dokonce vylákal na víkend do svého domu v Stratfordu nad Avonou.

 

"Nalil mi alkohol a něco mi dal do pití. Usnula jsem po tom. Když jsem se probudila, měla jsem v puse roubík, byla přivázaná k posteli a on měl se mnou sex. Dokonce se u toho natáčel. Druhý den ráno, když jsem se vzbudila, choval se, jako by se nic nestalo. Dokonce uvařil snídani," vypráví Paula.

 

McGlasson ji zneužíval dlouhých 21 měsíců. Dokonce ji seznámil s dalšími pedofily. Šestašedesátiletý učitel William Hanna a jeho o pět let mladší přítelkyně Dianne Whitehouseová ji začali prostituovat na stránce určené k výměně sexuálních partnerů.

 

 

Během 21 měsíců Paulu zneužilo 137 pedofilů. "Byli ze Skotska, z Irska, Devonu, Londýna, Oxfordu, odkudkoliv. Byli různého věku, včetně třeba devatenáctiletého studenta birminghamské univerzity. S většinou z nich jsem se scházela v hotelech, ale s těmi z Birminghamu i u nich doma. Všichni byli z té jedné stránky," že mají na webu profil třináctileté školačky zjistili provozovatelé až potom, co je zkontaktovala policie.

 

Během tohoto hrozného období zažila Paula neskutečné věci. "Byla jsem škrcena, měla jsem nůž na krku, znásilnilo mě několik mužů, byla jsem mlácena páskem. Jeden muž mě dokonce dal ránu elektrickým paralyzérem," popsala a identifikovala muže z Birminghamu, který ji měl zneužívat několik měsíců a jednou dokonce hromadně znásilnit s osmi dalšími muži!

 

Ve škole si ničeho nevšimli, ačkoliv měla Paula modřiny a dokonce zameškala 88 % hodin. Nikdo neupozornil rodinu. Vše se provalilo, až když McGlasson udělal zásadní chybu. Když nemohl sehnat Paulu, poslal přes Facebook zprávu její matce. A ta upozornila policii. Paula sice strážcům zákona dala informace o 137 pedofilech, u mnohých včetně adresy nebo poznávací značky jejich vozu, soud nakonec odsoudil jen tři.

 

 

Ian McGlasson, který se zneužíváním Pauly začal, dostal šest let. William Hanna a Dianne Whitehouseová, kteří dívku násilně týrali a prodávali dalším pedofilům, pak sedm, respektive šest let. Dva muži si po policejních výsleších vzali život. Konkrétně Andrew Brickell, který organizoval hromadná znásilnění Pauly, a také Nigel Greaves, senior, který znásilněním Pauly všechno odstartoval.

 

Paula, dnes dvaadvacetiletá matka dvou dětí, je s výsledkem policejní práce hrubě nespokojená. "Všechno jsem policistům řekla a oni zatkli jen asi 12 lidí, a jen tři byli obviněni. Nikdy mi neřekli proč, ale mojí mámě řekli, že se chtěli soustředit jen na hlavní pachatele," smutní dívka, která se teď snaží pomáhat ostatním obětem zneužívání.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Dívka (14) pobodala pedofila! Soudcova nabídka teď rozdělila svět. Je tohle správné?

Matka nejkrásnější holčičky viní lidi z pedofilie. Sexualitu v tom vidí jen úchyl!

vbo TN.cz
Reklama