Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 10.5. 2017 16:30
RVAČKA V TŘEBÍČI

Školák brutálně zmlátil a zkopal dívku. Řekl, PROČ TO UDĚLAL!

Zdroj: YouTube.com

Českou veřejnost šokovalo video, na kterém nezletilý školák nejprve mlátí jiného chlapce a následně brutálně zaútočí i na dívku, která se jej zastala. Tu několikrát udeří do hlavy a nakonec s ní surově praští o zem.

Video zachycuje, jak mladík v okrové mikině napadne druhého chlapce. Podle informací TN.cz ke rvačce došlo v Třebíči a útočník se jmenuje Lukáš. Pěstí svou oběť mlátí do hlavy a kope ji. Napadeného kluka se zastane drobná blondýnka. "Nech ho bejt! Nehrab na něj!" říká agresorovi, který se na ni následně vrhne.

 

Dívku několikrát udeří pěstí, kopne a nakonec ji chytne a praští s ní o zem. Pak ještě jednou nakopne mladíka v bílé mikině, se kterým se bil na začátku videa. Aktéři rvačky se ještě chvíli dohadují. Chlapec, který útočil, si pak sedne na lavičku, napadený chlapec a dívka postávají opodál.

 

Video se šíří českými sociálními sítěmi jako lavina. Na svém profilu jej sdílel i youtuber Pstruh. Diskutující tam útočníka odsuzují a jsou pohoršeni tím, že se napadené dívky nikdo ze svědků bitky nezastal.

 

 

Na internetu se záhy objevily osobní údaje útočníka, včetně jeho telefonního čísla, adresy a profilů na sociálních sítích Facebook a Instagram. Ty už Lukáš zablokoval a místo nich si založil nové.

 

Než svůj původní profil na Facebooku smazal, vyjádřil se Lukáš k tomu, co se na videu odehrálo. "Bylo to tak, že jsem to vůbec nechtěl udělat. Opravdu ne. Tu holku jsem miloval, ale někdy v únoru mě zbil její kluk. Za něco, co už si ani nepamatuju, ale udělal to kvůli ní," tvrdí Lukáš.

 

 

Chlapci, který jej v únoru zmlátil, je ale vděčný. Tvrdí, že má problémy se srdcem a po útoku zkolaboval. "Ten její kluk mi pak dal resuscitaci a zachránil mi život, za což jsem mu neskutečně vděčný a vždy budu!" uvedl.

 

Přesto další spor s dívkou skončil brutálním napadením. Kromě ostudy, že mlátí holky, má Lukáš další problém. Pod videem se množí komentáře, ve kterých Lukášovi diskutující vyhrožují, že se za napadenou dívku přijdou pomstít.

 

Případem rvačky mezi školáky se už zabývají i třebíčtí policisté. Redakci TN.CZ to potvrdila policejní mluvčí Jana Kroutilová.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Chuligáni zbili těžce nemocného mladíka. Ten si nepřál, aby šli sedět. Potrestal je sám!

VIDEO: Školáka brutálně zmlátili chlapci na chodníku

Šikanují vám dítě? Poznejte to na jeho chování
VAŠE PŘÍBĚHY: Šikana mě zničila a teď se to znovu vrací

vbo TN.cz