Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 11. 9. 2017

Školní móda plná barev a motivů

Zdroj: TV Nova

Při výběru oblečení nechávejte dětem volnou ruku, důležité je jejich pohodlí a dobrý pocit.

V případě módy pro děti jsou hranice nastaveny daleko volněji, než v případě oblečení pro dospělé. Kombinace více barev a motivů je tak naopak žádoucí spíše než na překážku. Především by se v dané kombinaci mělo dítě cítit dobře. Začátek roku může být pro některé děti stresující a to poslední co chcete je znejistit je hned na začátku vybraným outfitem. U výběru oblečení pro děti je pak zvláště důležité pohodlí a všestrannost, doporučují se přírodní materiály jako bavlna, ve kterých se děti méně potí i při zvýšené fyzické aktivitě.

Už to není jen růžová a modrá

Kromě klasické růžové pro holky a modré pro kluky vnímáme vzestup dalších barev, které jsou mezi dětmi čím dál tím oblíbenější. V případ dívek se jedná o fialovou či šedou v kombinaci s barevnými potisky. Oblíbenými jsou pak nášivky ze třpytivých materiálů. U kluků se do trendu vrací zelená, oranžová, ale častěji také červená, která kromě dobré kombinovatelnosti s tmavšími kousky oblečení působí také viditelněji. Pozorujeme, že zákazníci často sahají po produktech s aktuálními filmovými motivy jako například Star Wars, Spiderman, Mimoni, Batman a další.

Džíny a triko hrají prim

Jedním z nejoblíbenějších materiálů je 100% bavlna, zajišťující pohodlné nošení, prodyšnost, ale také snadnou údržbu. V případě bund se pak určitě jedná o nepromokavé tkaniny, které udrží školáka v teple a dostatečně ho ochrání před nepřízní počasí. Stále oblíbenější jsou také produkty s všitými štítky na popis jména, což ocení zejména ty maminky, jejichž děti často zapomínají věci v šatnách.

Jakousi stálicí dětského šatníku jsou nepochybně DENIM kalhoty rozličných střihů od skinny po klasické. Pohodlné nošení, snadná údržba a všestranná kombinovatelnost dělá z tohoto kusu šatníku nepostradatelný základní stavební kámen. Barevná trička s různými motivy jsou pak také často vyhledávaným produktem, který umožňuje svému nositeli vyjádřit svou osobnost. Základní basic trička s dlouhým a krátkým rukávem představují jednoduché řešení pro spodní vrstvu vrchní části outfitu. Dají se dobře kombinovat s košilí, svetrem nebo mikinou- Rodiče pak zvláště oceňují výhodnější cenu u balení s několika kusy.

Děti módě rozumí

Ukazuje se, že v dnešní době i mladší děti dbají na to jak chodí oblečené, tudíž si celou řadu oblečení dokáží vybrat sami. Přítomnost školáka pak rovněž umožňuje vyzkoušet si, jak daný kus oblečení sedí. Na druhou stranu je spousta dětí, za které oblečení vybírají jejich rodiče, pro ně je pak důležitá přehlednost značení velikostí a snadná navigace na prodejní ploše.
 

Komerční článek