Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 17. 3. 2015
Brutální útok

OTŘESNÉ VIDEO: Studentky zbily spolužačku, nikdo jí nepomohl!

Zdroj: YouTube.com

Otřesné video zachycuje brutální útok skupiny dívek na bezbrannou spolužačku. K incidentu došlo minulý týden v jednom fastfoodu v newyorském Brooklynu. Na celé situaci je šokující to, že nikdo z mnoha přítomných se napadené dívky nezastal.

Dívka se spolu s ostatními spolužáky vydala minulé pondělí po vyučování do McDonaldu. Z ničeho nic se na dívku ve světle modré mikině sesypala skupina několika studentek a začaly ji bít hlava nehlava. Ze skupiny přihlížejících se dívky nikdo nezastal a útočnice nezastavil. Barbarskému chování jen přihlíželi a točili si ho na mobil. A co víc, útočící gang ještě povzbuzovali!

 

Video se nejprve objevilo na Facebooku a postupně i na jiných webech. Je na něm vidět, jak se dívka snaží přesile útočnic bránit. Ty ji bijí pěstmi do celého těla a v jedné chvíli jí z hlavy dokonce vytrhnou umělé prameny vlasů. Napadená dívka i přes značnou přesilu zvládne jedné z protivnic strhnout mikinu.

 

 

Pak už je ale jen vidět, jak leží pod stolem, kde jí hlavní agresorka ještě několikrát kopne do hlavy a nazve "děvkou". V závěru videa někdo z přítomných řekne: "Je mrtvá. Zavraždila si ji." A několik přihlížejících studentů položí dívku se zkrvaveným obličejem na lavičku.

 

Newyorská policie o videu ví, ale pokud nikdo nepodá oficiální stížnost nebo trestní oznámení, případem se zabývat nebude.

 

mom TN.cz
Reklama