Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 15.9. 2017 09:03
přímý přenos ukončení pátrání?

Ztracená Míša Muzikářová: Policie řekne, jak je to s pátráním!

Vyšetřovatelé v pátek promluví o zmizení Michaely Patricie Muzikářové, která podle policie beze stopy zmizela 11. ledna. Předpokládá se, že pátrání odloží. Živé vysílání sledujte živě na TN.cz od 10 hodin.

Dívka je stále vedena v policejní databázi jako Dítě v ohrožení. Že bude případ odložen, už policie naznačila dříve. Kriminalisté od konce ledna neposkytují téměř žádné informace. Embargo na případ platí od chvíle, kdy spáchal sebevraždu partner matky zmizelé dívky. Právě toho policie považovala v případu za jediného podezřelého. V médiích se už dříve objevily citace z interního policejního dokumentu, podle kterého zůstala v případu jediná vyšetřovací verze - ta, že právě on stojí za dívčiným zmizením.

 

Míša Muzikářová nedorazila do školy v Ústí nad Labem 11. ledna tohoto roku a její mobilní telefon byl naposledy aktivní 10. ledna večer. Policisté po zmizení školačky rozpoutali rozsáhlou pátrací akci, do které se zapojili i dobrovolníci. Do dnešního dne ale nezjistili, co se s Míšou stalo.

 

 

Otakar S., bývalý přítel matky,  figuroval v případu jako hlavní podezřelý. Několik dní po začátku pátrání se pokusil spáchat sebevraždu, ale neúspěšně. O několik dní později se oběsil ve svém bytě. Více čtěte zde.

 

K nalezení dívky nevedly ani rozsáhlé pátrací akce. Kromě okolí jejího bydliště policie prohledávala lesy v severní části Plzeňského kraje, k nimž měl podezřelý muž vztah. Rodina dívky s médii nekomunikuje.


Přímý přenos sledujte živě na TN.cz od 10 hodin.

 

Podívejte se na reportáž z pátrání o ztracené školačce:

ham TN.cz