Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 18.5. 2017 11:14
Kdo za tím je?

Slovenkám mizelo ze šňůry spodní prádlo! Záhadu konečně objasnili

Zdroj: TV Markíza

Nejdřív to byla pro ženy ve slovenské Horní Nitře záhada. Jakmile venku rozvěsily vyprané oblečení, za pár hodin už tam nebylo! Mizelo hlavně spodní prádlo, proto policie vyšetřovala sexuální motiv. Ukázalo se, že za vším je 32letý Michal.

Vypraly si spodní prádlo, pověsily ho na šňůru nebo sušák na zahradě a dál se o něj nestaraly. Jenže když se vrátily pro suché oblečení, pár kusů chybělo. Ženám ve třech obcích v Horní Nitře mizely kalhotky, podprsenky i plavky. Informoval o tom portál tvnoviny.sk.

Reklama

 

Až za několik týdnů dopadla policie 32letého Michala. Za tu dobu zvládl nakrást spodní prádlo za téměř 800 eur. "Postupně ukradl 65 kusů kalhotek, 23 podprsenek, dvoje dámské plavky, jedny pánské a dva květináče s muškáty," uvedl mluvčí soudu Roman Tarabus.

 

Michal se ke všemu přiznal. Tvrdil, že na prádle se chtěl ukájet a květiny měl pro partnerku. Soud mu uložil podmínku na tři roky a nařídil zloději ochranné sexuologické léčení.

 

 

Ani to ale nepomohlo. Touha po dámském prádle ho nepřešla a zanedlouho přepadl mladou maminku. Ta si nejdříve myslela, že chce její mobil. Michal ji ale začal násilím svlékat. Maminka se bránila, útočníka kousla do stehna i zadku.

 

Policisté hned věděli, koho hledat. Ve středu stanul Michal znovu před soudem, který ho tentokrát poslal do vazby. Čelí obvinění z loupežného přepadení, za což může strávit až 12 let za mřížemi. Podle posudku psychiatričky se ale musí léčit.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Braňte se přepadení! MANUÁL ÚČINNÉ PREVENCE
Účinná prevence přepadení a znásilnění: JAK SE NESTÁT OBĚTÍ?

epa TN.cz
Reklama