Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 13. 2. 2018
podivné okolnosti

Slovensko čelí vlně sebevražd! Mladí lidé umírají jako před 3 roky

Dominika, Karolína, Nina
Zdroj: Policie

Slovensko má za sebou mimořádně tragický víkend, během kterého policisté našli těla zastřelené Karolínky (14), oběšené Alex (15) a muže (24) sraženého vlakem. Ke všem případům vyšetřovatelé přistupují jako k sebevraždám. Podobné zprávy přitom už zasáhly Slovensko před třemi roky a to zhruba ve stejnou dobu.

První tragická zpráva přišla v pátek po poledni. Studentku Karolínu (14), po které policisté od středy pátrali, našli mrtvou u sídliště v Popradu. Z výsledků vyšetřování vyplývá, že dívka spáchala sebevraždu. Měla se zastřelit zbraní svého otce - městského policisty. O případu jsme psali ZDE.

 

Tím ale tragické zprávy nekončí. O pár hodin později našli tělo další mrtvé dívky - Alexandry (15). Viselo na žebřinách v bratislavské škole (psali jsme ZDE). Že by dívce někdo ublížil, ohledávající lékař na místě nevyloučil, později se však našel dopis na rozloučenou, kde napsala o záměru skoncovat se svým životem. Jak informují topky.sk, dívka trpěla vážnou nemocí, která jí značně komplikovala život.

 

 

A v neděli měli kriminalisté také plné ruce práce. Před panelákem leželo tělo mrtvého muže (24). V tomto případě není jasné, jestli muž skočil sám, nebo ho třeba někdo strčil, jinak je tomu ale v případě smrti stejně starého muže blízko železniční stanice Podunajské Biskupice, který zemřel jen hodinu a půl před tímto incidentem.

 

Podle policejní mluvčí Veroniky Slamkové měl muž vstoupit do kolejiště těsně po odjezdu vlaku ze stanice a otočit se čelem k němu. Vlak ho srazil, na místě byl mrtvý. To, že šlo o sebevraždu, je více než pravděpodobné.

 

 

Opakuje se historie?

 

Portál topky.sk upozorňuje na smutnou souvislost mezi podivnými událostmi posledních dní a vlnou sebevražd před třemi roky, která přišla zhruba ve stejnou dobu. První den jarních prázdnin (2. března) se otcovou zbraní zastřelila Dominika (14) z Piešťan. A jen několik hodin poté si na život sáhla o dva roky starší Zdenka z Nových Zámků. I ona vzala do ruky otcovu zbraň, trpěla duševní poruchou.

 

O několik dní později přibyla další oběť - a opět mladá dívka. Školačka Nina (14), která trávila prázdniny u dědečka v Trnavě, vyskočila ze sedmého poschodí paneláku. Vrtulník ji transportoval do nemocnice, kde bohužel vydechla naposledy.

lud TN.cz
Reklama