Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 3. 3. 2017
Neunikl jim

Šmírák v Brně: Mladík si ve sprše na kolejích natáčel studentky

Sprcha
Zdroj: Twitter
Ilustrační foto

Nepříjemný zážitek za sebou mají studentky, které obývají vysokoškolské koleje v brněnských Žabovřeskách. Ve sprchách se je pokoušel natáčet dvacetiletý mladík. S pomocí spolužáka jej dívky zadržely a předaly policistům.

Brněnští policisté dokončili vyšetřování šmírování na vysokoškolských kolejích. Před časem byla hlídka z obvodního oddělení v Žabovřeskách přivolána na místní koleje, kde studentky nachytaly ve sprše šmíráka, který si je natáčel.

 

"Dívka ve sprše si ruky s mobilním telefonem po chvíli všimla a nakonec chlípníka objevila společně se známou pro změnu v pánských sprchách, kde se ukrýval v trenýrkách a s batohem. Po krátkém přetahování se muži podařilo utéct na chodbu, kde ho zpacifikoval procházející student," uvedl mluvčí brněnských policistů Pavel Šváb.

 

 

Přivolaná policejní hlídka si dvacetiletého mladíka ze severní Moravy převzala a odvezla ho na služebnu. Jeho čin byl ale posouzen jen jako přestupek.

 

"Muži jsme zajistili mobilní telefon, se kterým čin spáchal. Ten společně se spisem poputuje k přestupkové komisi," dodal mluvčí brněnských policistů Šváb.
 

vbo TN.cz