Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 15.11. 2017 21:15
smutná zpráva

Smrt herce Šmída kolegy zdrtila. Jsme v šoku, přiznávají v slzách

Jaroslav Šmíd - Malvína Pachlová a Lenka Zahradnická
Zdroj: TN.cz
Jaroslav Šmíd - Malvína Pachlová a Lenka Zahradnická

Blízké přátele a známé herce Jaroslava Šmída ve středu hluboce zasáhla zpráva o jeho smrti. Slavnému Doktorovi od jezera hrochů bylo pouhých 47 let, proč zemřel, není jasné.

"Vůbec nejsem schopná o tom mluvit, je to smutné a vůbec nechápu, proč se takové věci dějí takovým lidem. Jsem z toho dost v šoku," prohlásila herečka Lenka Zahradnická, známá jako Hedvika z Ulice nebo sestřička Veverka z Ordinace v růžové zahradě.

 

111

GALERIE: Jaroslav Šmíd

Zdroj: TN.cz

Jaroslav Šmíd

Hodnocení:

 

A zdrcená byla i další seriálová postava - servírka Šárka z Ulice - Malvína Pachlová. Stěží ze sebe dokázala vypravit nějaké slovo, zadržovala slzy. "Vůbec teď o tom nedokážu mluvit," přiznala bez obalu.

 

 

Jako první na smrt herce Jaroslava Šmída upozornil manažer a hudebník Janis Sidovský na svém Facebooku. "Jaroušku, je mi to moc líto. Vídali jsme se spoustu let, naposledy nedávno ve fitku na Smíchově. Žertoval jsi tenkrát, když už konečně budu mít pořádnou figuru. No, a teď už nás žádná společná sranda nečeká. Odpočívej v pokoji. Tvůj Janis," sdělil.

 

Podívejte se na reportáž

 

Smutná zpráva dorazila i do Činoherního studia, kde herec působil. "Dnes ve věku sedmačtyřiceti let zemřel dlouholetý člen hereckého souboru Činoherního studia Jaroslav Šmíd. Upřímnou soustrast celé rodině," vzkazují zástupci prostřednictvím sociálních sítí.

 

A i režisér Zdeněk Troška byl zprávou o smrti herce zaskočen. "Byl to úžasný kamarád a úžasný člověk," sdělil TN.cz. Jak vzpomíná na natáčení a co prozradil o jejich posledním setkání, se dočtete zde.

 

Jaroslav Šmíd se proslavil jako Doktor od jezera hrochů. Připomeňte si ho v upoutávce:

 

A zahrál si i v Ulici:

lud TN.cz
Reklama