Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 6.12. 2017 11:53
sadistický čin

Odporný útok na klokany v Duchcově: Jednomu usekli hlavu!

Odchyt klokana
Zdroj: HZS Pardubického kraje
Ilustrační snímek

Severočeští kriminalisté pátrají po neznámém agresorovi, který o uplynulém víkendu v Duchcově na Teplicku zabil dva klokany. Jedno zvíře zastřelil, druhému dokonce usekl hlavu, kterou si navíc odnesl pryč.

Majitel zvířata choval u svého rodinného domu. "Pachatel překonal oplocení a zabil dvě zvířata, dalšího klokana zranil. Pachatel se choval hodně agresivně, jednomu klokanovi dokonce od těla oddělil hlavu, kterou odnesl," popisuje brutalitu útoku policejní mluvčí Daniel Vítek.

 

Dodal, že k objasnění smrti klokanů byla nařízena pitva, kterou provedou experti z veterinární správy. Majitel zvířat odhadl způsobenou škodu na 40 tisíc korun.


 

"Kriminalisté případ prověřují pro podezření z přečinů poškození cizí věci a týrání zvířat, za jejichž spáchání hrozí pachateli až tříletý trest. Žádáme případné svědky, kteří se v inkriminované době nacházeli v blízkosti rybníka Vinduška a duchcovského koupaliště a mohli by k případu poskytnout jakékoliv informace, aby se obrátili přímo na teplické kriminalisty, nebo kontaktovali linku 158," žádá Vítek.

pez TN.cz
Obchodní sdělení

Poradna čtenářům

Reklama