Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 2. 3. 2017
vzkazy kolegů

Smrt mladého herce je záhadou: Ani rodina neví, co se stalo!

Zdeněk Raušer - vzpomínání
Zdroj: Profimedia
Na Zdeňka zavzpomínali jeho herečtí kolegové

Českem včera prolétla zpráva o smrti Zdeňka Raušera, který se proslavil hlavní rolí ve filmu Bohdana Slámy Divoké včely. Informace přišla jako blesk z čistého nebe, ani Raušerovi nejbližší nevědí, co se stalo.

Byl hercem jedné velké role, ačkoli vlastně herectví nikdy nestudoval. Raušera před šestnácti lety objevil Sláma v jedné rýmařovské hospodě a hned měl jasno. Ten kluk byl přesně tím, koho hledal. Dodnes ho lidé znají jako Káju z Divokých včel.

 

V neděli ale život nenápadného muže skončil, bylo mu pouhých osmatřicet let. Člověka hned napadne, co se stalo, že zemřel tak mladý. Ani jeho nejbližší ale příčinu smrti neznají. "Ještě nevíme, co se stalo," řekl TN.cz bratr Zdeňka Pavel. "Přesně informace nemám," potvrdil jeho slova i bratranec Vlastimil.

 

 

Mezitím na Zdeňka zavzpomínali i jeho herečtí kolegové, se kterými se seznámil právě při natáčení Divokých včel. "Co mám napsat. Zemřel něžný a plachý Zdeňa. Nečekaně. Je to moc smutný," reagovala na smutnou zprávu Tatiana Vilhelmová, která si ve filmu zahrála jeho lásku Božku.

 

Památku Zdeňka Raušera uctil i Pavel Liška. Ten ve filmu ztvárnil Kájova soka Laďu.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Záhadná smrt televizní reportérky: Zemřela po návratu z hor! Co se stalo?

OBROVSKÉ UTRPENÍ: Známý Dj podstoupil eutanazii! Z jeho posledních slov před smrtí skutečně mrazí

mom/has TN.cz