Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 19.9. 2017 14:08
vážná nehoda

Smrt v Ordinaci! Autonehoda Mariky a Adama skončí tragicky

Zdroj: TV Nova

Děsivá nehoda dnes zamává se životy klíčových postav seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, Mariky Lukáčové (Andrea Růžičková) a Adama Svobody (Libor Stach) a její následky budou fatální. O život přijde jeden z aktérů nehody!

Nejprve hádka v autě, pak skřípění brzd a náraz! Dnešní autonehoda kamenických lékařů Mariky a Adama si vyžádá jeden lidský život a přeživším ten jejich obrátí naruby. Adam je zamilovaný do Mariky, ta ale jeho lásku neopětuje.

 

Rozchod s přítelkyní Nicky a Maričino odmítnutí se pokusí utopit ve skleničkách tvrdého alkoholu. Z hospody ho vytáhne Marika, on ale v opilosti ztratí zábrany a v autě se po ní začne sápat. Marika ztratí kontrolu nad řízením.

 

Mariku s Adamem dnes večer čekají nejtěžší chvíle v jejich životě, na dno svých sil si sáhli i herci během natáčení autonehody. Představitelka Mariky Lukáčové, Andrea Růžičková, v té době totiž už odpočítávala posledních pár týdnů do porodu synka Tobiáše.

 

Herečka se k tomu ale postavila čelem. "Každé noční natáčení je náročné, tohle bylo ještě víc vzhledem k mému už pokročilému stádiu těhotenství. Bylo o mně ale ze strany produkce skvěle postaráno, co se týče zázemí a tepla v době čekání, za což jsem velmi vděčná. Pamatuju si ale na šílenou únavu, pořád se mi chtělo spát," vzpomíná Růžičková.

 

16

GALERIE: Autonehoda v Ordinaci

Zdroj: TV Nova

Autonehoda v Ordinaci - 1

Hodnocení:

 

Svést musela nejen boj se spánkem, ale i se strachem o své ještě nenarozené miminko. "Bylo to nakonec docela v pořádku, jen mi bylo vždy nepříjemné, když jsem musela křičet a řvát u nárazu. Měla jsem pocit, že ho tím děsím. A pak samotný náraz jsem musela jaksi regulovat tělem, abych se nebouchla do bříška," vypráví herečka.

 

Sám se sebou se pral i Andrein herecký kolega Libor Stach. "Neměl to jednoduché, sápat a obtěžovat těhotnou musí být pro tak mírumilovného člověka těžké," směje se při vzpomínce Růžičková a Stach její slova jenom potvrzuje.

 

 

"Hrát, že ji vlastně znásilňuju, když měla těhotenské bříško, bylo nepříjemné. Bál jsem se o ni velmi, protože to nebylo snadné natáčení. Já jsem měl ten večer ještě představení v Mladé Boleslavi, takže mě vezli na plac až v jedenáct hodin večer, točili jsme celou noc, začali jsme před půlnocí a skončili kolem osmé ráno. Obdivoval jsem Andrejku, jak to zvládla," vzpomíná mladý herec.
 

Jaké bude mít nehoda následky? Na to se podívejte dnes ve 20:20 na Nově! Předchozí díly seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 si můžete pustit na NOVA Plus, všechny jsou ke zhlédnutí na VOYO.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Andrea Růžičková ukázala první rodinné FOTO: Za jeden detail sklidila drsnou kritiku!

TEST: Dokážete poskytnout první pomoc?
VÁŠ PŘÍBĚH: Naše životy změnila dopravní nehoda

mom TN.cz