Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 28. 2. 2017
nečekané úmrtí

Smrt v Ordinaci: Zemře jedna z hlavních postav! TIPUJTE KTERÁ

Do života hrdinů v Kamenici znovu zasáhne smrt. A některým odchod jedné z hlavních postav pořádně zamává životy. Čí cesta v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 definitivně končí?

Láska, svatby, těhotenství, ale také rozchody či smrt - hrdinové seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 už toho za ta léta zažili hodně. A teď se na ně řítí další rána, osud si nehezky pohraje s jednou z hlavních postav. Smrt si pro ni nečekaně přijde už příští týden.

Anketa

Která postava podle vás příští týden zemře?

Hlasovalo 5528 lidí.

 

Kdo se se seriálem nadobro rozloučí?

Zlata Adamovská coby Běla Valšíková se už několik měsíců potýká se zákeřnou rakovinou prsu. A ačkoli se snaží nevzdávat, nemoc jí dává pořádně zabrat. Vyčerpáním dokonce jednou zkolabovala přímo v růžovce a nemoc se jí stále nedaří porazit. Před Vánocemi navíc na stejnou nemoc zemřela i Bělina blízká kamarádka Lenka Ženíšková. Vyhraje Běla svůj boj, nebo rakovina udeří takovou silou, že už nebude moci dál?

 

Ordinace: Běla si nahmatala bulku
Zdroj: Nova.cz

 

S nemocí plic se už dlouho potýká Romana Babáková v podání Valérie Zawadské. Tu do nemocnice v Kamenici ve vážném stavu přijali loni po prázdninách. Že je její stav kritický, poznal na první pohled i vypečený Bobo Švarc. Ten milionářku nakonec dostal až před oltář. Jenže láska a manželství vlilo Babákové novou krev do žil a cítí se teď lépe než kdy dřív. Ukončí plicní fibróza život svérázné kamioňačky?

 

Ordinace: Babáková
Zdroj: Archiv TV Nova

 

 

Svůj život nemá zcela pod kontrolou ani Robert Jašków alias doktor Leoš Mára, který se v Kamenici ujal primariátu. Ukázalo se totiž, že lékař holduje tvrdým drogám. Jenže ty mu postupně ničí zdraví. Před nedávnem ho navíc chytli při tom, když se pokusil znásilnit kolegyni Mariku, což jeho psychice příliš neprospělo. Přežene to s drogami a vezme si jich víc, než je jeho tělo schopno zvládnout?

 

Ordinace: Leoš Mára a jeho malér
Zdroj: Nova.cz

 

Jedna z hlavních postav se s životem rozloučí příští týden. Kdo to bude? Napoví vám už dnešní díl Ordinace v růžové zahradě 2, který můžete sledovat od 20:20 na Nově. Předchozí díly si můžete pustit na NOVA Plus nebo VOYO.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Andrea Růžičková z Ordinace promluvila o psychoterapii! Co si léčí?

ULICE VS. ORDINACE: Který seriál je u diváků oblíbenější?

mom TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

28.2. | 09:23 Petr Pundr
9
No,kdyby zemřel celý seriál,byl by svatý klid od tohoto kýče a zbyl by v onom ...
28.2. | 11:09 Petr Kelenda
-2
Tenhle pořad jsem nikdy neviděl. Ale,mám radost,že si berou za příklad současný ...
28.2. | 21:22 josefvyskoc
0
Náhlasit nevhodný komentář
tyto porady sleduji v TV jen uplne primitivni nebo nejak dusevne nemocni lide...pro normalniho cloveka by sledovani techto "děl" bylo doslova zdravi skodlive...zucastneni herci maji opravdu kachni zaludky...mantra, ze musi zivit rodinu zde bohuzel neobstoji...je to jejich volba !...
28.2. | 21:21 lenka nováková
0
Náhlasit nevhodný komentář
Petr Pundr-Naprostý souhlas a ještě by mohli k tomu umírání přibrat ULICI, to je stejně blbý jako Ordinace ....
28.2. | 16:21 maxfox
2
Náhlasit nevhodný komentář
Jediná kladná a hlavní postava je pplk.v záloze.Co slovo,to perla.
28.2. | 13:24 Pepa Depo
1
Náhlasit nevhodný komentář
No,kdyby zemřel celý seriál,byl by svatý klid od tohoto kýče a zbyl by v onom čase čas na kvalitní filmy! Toto má do opravdového seriálu hodně daleko. Spíš je to přehlídka bulvárních nesmyslů ! Přesně tak, sledují jen pitomci s nízkým IQ šumící trávy.
28.2. | 11:26 lena40
3
Náhlasit nevhodný komentář
Pokud to má být jedna z hlavních postav, tak to je jen Valšíková. Ti ostatní jsou vedlejší postavy.
28.2. | 11:09 Petr Kelenda
-2
Náhlasit nevhodný komentář
Tenhle pořad jsem nikdy neviděl. Ale,mám radost,že si berou za příklad současný stav . Zdravotnictví v ČR již hodně lidí poslalo předčasně do hrobu!
28.2. | 09:30 roko-lanek
3
Náhlasit nevhodný komentář
Včera zemřel Otik (bezdomovec).Nebyl ošetřen v nemocnici a jak se vracel tak zemřel u vratnice na chodniku.
28.2. | 09:23 Petr Pundr
9
Náhlasit nevhodný komentář
No,kdyby zemřel celý seriál,byl by svatý klid od tohoto kýče a zbyl by v onom čase čas na kvalitní filmy! Toto má do opravdového seriálu hodně daleko. Spíš je to přehlídka bulvárních nesmyslů !