Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 10.1. 2017 15:24
seriálové drama

Smrt v Ordinaci! Život oblíbených postav změní drsná autonehoda

Zdroj: Snídaně s Novou

Už dnes večer startuje po vánoční pauze oblíbený seriál Ordinace v růžové zahradě 2. A začne hodně dramaticky - autonehodou, po které už život v Kamenici nikdy nebude jako dřív. Alespoň pro Petra Hanáka, který se do záchranářských prací zapojí víc, než je zdrávo.

Ordinace v růžové zahradě 2 se dnes večer vrací na obrazovky. O tom, na co se můžete v nových dílech těšit, se rozpovídaly ve Snídani s Novou představitelky Andrey Hanákové (Klára Cibulková) a také nové postavy Šárky Šedivé (Štěpánka Fingerhutová).

 

Ta vpadne do života právě Hanákovým a obrátí jim ho úplně naruby. Při dramatické autonehodě, které budete svědky už dnes, totiž Šárka přijde o tatínka. Ona sama vyvázne s těžkými zraněními. A čestný Petr Hanák v posledních chvílích slíbí Šárčinu otci, že se o dívku postará. Šárka totiž už nemá ani maminku.

 

 

Jenže to ještě netušil, že to nebude jen tak. "Velmi se zaváže, až moc," okomentovala budoucnost svého seriálového manžela Klára Cibulková. "Na světě jí nikdo nezbyl, takže jedinou oporou jí bude doktor Hanák," potvrdila Štěpánka Fingerhutová.

 

Postupem času se ale ukáže, že Šárka je tak trochu psychopat. "Stala se labilní kvůli situaci, do které se dostala - s macechou se nesnáší, maminku ani tatínka nemá, takže tím pádem jí trošku přeskočilo a upíná se na lidi víc, než je vhodné. A když si dá nějaký cíl, tak jde přes mrtvoly," popsala Štěpánka.

 

 

Andrea ale nebude z nového závazku Petra Hanáka příliš nadšená. "Bude to typický trojúhelník. V minulosti jsem byla za tu mrchu já a teď se mi to vrací," smála se Klára.

 

Jak se bude osud hrdinů v Ordinaci dál vyvíjet? Dívejte se každé úterý a čtvrtek od 20:20 na Nově! Předchozí díly si můžete pustit na NOVA Plus a VOYO.

mom TN.cz