Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Obchodní sdělení

Pro koho jsou elektrokola?

Publikováno 18. 5. 2017
ukradl zbraň

Smrt v přímém přenosu: Chlapec (12) omylem zastřelil kamarádku!

Puška
Zdroj: Thinkstockphotos
Ilustrační foto

Teprve 12letý chlapec si hrál s otcovou zbraní, když puška znenadání vystřelila a způsobila smrtelná zranění jeho stejně staré kamarádce. Dívku zasáhl do obličeje, ta se skácela k zemi. Tragédii navíc vysílal živě, takže ji viděly stovky lidí na sociálních sítích.

Hloupá a velmi nebezpečná hra se zbraní stála život teprve 12letou dívku z Argentiny. Její kamarád ukradl otci pušku a chlubil se s ní nejen svým známým doma, ale i lidem na sociálních sítích. Zbraň ale znenadání vystřelila, dívka se skácela mrtvá k zemi.

 

Podle tamních médií jí chlapec zasáhl přímo do obličeje. Celé tragédii přihlíželi další lidé, chlapec totiž vysílal živě na facebooku.

 

 

Obětí byla 12letá Georgina Magali Vega, informuje Sky News. Incident se stal jen 40 kilometrů od Santa Fe v Santa Rosa. Případem se zabývá policie, zatím ho vyšetřuje jako nešťastnou náhodu.

 

Lidé sociální sítě v poslední době často využívají k tomu, aby vysílali živě nejrůznější kriminální zločiny. V dubnu oběsil v přímém přenosu muž teprve 11mesíční dcerku, aby se tak pomstil manželce, pak si sám vzal život (psali jsem zde). V Ohiu pak 37letý Steve Stephens zastřelil přímo na ulici 74letého Roberta Goodwina (psali jsme zde).
 

lud TN.cz