Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 8.7. 2017 13:32
Nehoda na Mostecku

Smrt v přímém přenosu: Dívky se natáčely v autě, pak nabouraly!

Tragická nehoda po divoké jízdě
Zdroj: facebook

Tragédií skončila jízda dvou dívek na Mostecku. V plné rychlosti narazily autem do protihlukové stěny u Obrnic. Jedna z nich zemřela, druhá je těžce zraněná. Nehoda je o to děsivější, že vše vysílaly v přímém přenosu na facebook.

Zděšení kamarádi v přímém přenosu na sociální síti sledovali nehodu dvou mladých žen. Dívky jely kolem Obrnic na Mostecku, byly na cestě do Bíliny. V autě se bavily tím, že se natáčely, jak zpívají a komentují jízdu i otázky, které jim přátelé pokládali pod videem. "Jedeme už 120, 160... joooo," ozve se krátce před smrtícím nárazem.

 

Záznam z živého vysílání teď koluje po facebooku. Kromě zmíněného zpěvu a "zábavy" dívek obsahuje také drastické záběry, kdy auto narazilo do protihlukové stěny. Řidička podle všeho jela moc rychle a nezvládla řízení. S ohledem na rodiny obětí není možné celé video zveřejnit.

 

"Ve čtvrtek před dvacátou hodinou došlo k havárii osobního vozidla. Mladá řidička vjela mimo vozovku a narazila do pevné překážky, do protihlukové stěny," potvrdila policejní mluvčí Alena Bartošová.

 

 

Obě dívky utrpěly vážná zranění, se kterými je záchranáři převezli do nemocnice. I jejich zásah je na videu zaznamenán, slyšíme hlas, který se ptá, jak na tom ženy jsou.

 

Video není vhodné pro mladší 18 let!

 

Řidička těžkým zraněním nakonec v nemocnici podlehla, potvrdila policie. Její kamarádka stále bojuje o život. "Příčina i okolnosti nehody jsou předmětem dalšího šetření," doplnila Bartošová s tím, že další informace zatím nebude sdělovat.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Proč se v autě poutat? Odpověď naleznete ve videu, kde tělo vyletí z auta jako raketa!

Děsivé záběry těsně před smrtí: Nevěsta zahynula při cestě na obřad v helikoptéře! VIDEO

TN.cz