Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 21.4. 2015 18:05
Lanškroun

Smrtelná nehoda: Motorkář se zabil o jedinou značku na silnici

Zdroj: TV Nova

Tragická nehoda se stala dopoledne u Lanškrouna. Pětašedesátiletý řidič nejspíš nezvládl svoji motorku a vylétl ze zatáčky. Zemřel na místě.

Přehledná silnice, hladký asfalt, sucho. Přesto motocyklista vylétl z mírné zatáčky a skončil v poli. Okamžitě se ho ujali ostatní řidiči. "Musel být resuscitován po dobu několika desítek minut," uvedl mluvčí ZZS Královéhradeckého kraje Ivo Novák.

 

Zdravotní stav pětašedesátiletého muže se každou vteřinou zhoršoval. Než zůstal mimo silnici, svým tělem téměř přerazil dopravní značku. Zranění, která utrpěl, se ukázala jako příliš závažná. Za půl hodiny už ho lékař prohlásil za mrtvého.

 

"Motocyklista měl ochranné prvky, přesto vážným zraněním na místě podlehl," řekla TV Nova mluvčí PČR Ústí nad Orlicí Lenka Vilímková.

 

 

Policie zjišťuje co se vlastně stalo a nařídila pitvu. Ta by měla potvrdit nebo vyloučit, zda byl muž pod vlivem alkoholu, případně jestli měl nějaké zdravotní komplikace. Ve hře je také vysoká rychlost, případně špatný technický stav motocyklu.

 

Silnici z Rudoltic na Laškroun policisté uzavřeli zhruba na hodinu.

TN.cz
Reklama