Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 12.8. 2017 15:09
zemřel řidič

Smrtelná nehoda na Svitavsku: Autobus se srazil s dodávkou!

Smrtelná nehoda na Svitavsku
Zdroj: pozary.cz
Smrtelná nehoda na Svitavsku

Smrtí řidiče dodávky skončila sobotní vážná dopravní nehoda na Svitavsku u obce Koclířov. Vůz se za doposud nezjištěných příčin srazil s autobusem. Nehodu prošetřují policisté.

Smrtelný incident se stal v sobotu dopoledne. Na silnici číslo 35 na úrovni obce Koclířov na Svitavsku došlo k nehodě, při které se srazil autobus s dodávkou.

 

Podle policejní mluvčí Lenky Vilímkové se nehoda stala poté, co řidič dodávky ze směru od Litomyšle z neznámých důvodů přejel do protisměru, kde se srazil s autobusem.

 

"Řidič autobusu naštěstí nikoho nepřevážel. Nic se mu nestalo," sdělila Vilímková s tím, že nehoda omezila na téměř čtyři hodiny provoz. To řidič dodávky měl méně štěstí. Jeho zranění byla vážná, srážku s autobusem nepřežil.

 

 

Byla nařízena soudní pitva, která snad pomůže odhalit, co se na místě stalo. Alkohol u řidiče autobusu policie vyloučila. Místo je nyní se zvýšenou opatrností průjezdné.

lud TN.cz

Diskuze

12.8. | 17:17 Miloš Tichý
3
Náhlasit nevhodný komentář
12.8. | 17:05 Petr Kelenda...Tak to je nářez. 800Km.!!
12.8. | 17:05 Petr Kelenda
5
Náhlasit nevhodný komentář
Na řidiče dodávek jsou kladeny nesmyslné nároky ze strany zaměstnavatele!Prostě využívají toho,že vozidla do 3,5T nemají tachograf.Tady hledá mladý cca 20 letý floutek coby majitel dodávky již přes rok řidiče,nabízí každý den ujet min.800 km a plat 15000 hrubého.No,neberte to!