Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 26.5. 2017 16:31
Zapomněl na ni

Otec nechal dcerku 4 hodiny v rozpáleném autě! Nepřežila!

Dítě v rozpáleném autě
Zdroj: Tn.cz/ thinkstockphotos.com

Zničující událost zasáhla ve čtvrtek malou vesničku Dundrum v Irsku. V zatím nejteplejší den letošního roku zůstala sedmiměsíční holčička zavřená v autě. V rozpálené pasti strávila podle portálu Dailymail kolem 4 hodin. Letecky ji transportovali do nemocnice, kde přes veškerou snahu lékařů zemřela.

Neskutečná tragédie postihla rodinu z malé vesničky Dundrum. Sedmiměsíční holčička zemřela poté, co byla zavřená kolem 4 hodin v rozpáleném autě. Když ji otec objevil, nereagovala na žádné podněty. Otec se zděsil a okamžitě zavolal místního doktora, uvádí portál Dailymail.

 

Jakmile doktor vyslechl, co se stalo, okamžitě přivolal leteckou ambulanci, která malou holčičku převezla do nemocnice v Limericku. Doktoři dlouhé hodiny bojovali o její život, poslední naděje ale vyhasly kolem páté hodiny odpoledne, kdy dívka zemřela.

 

I když ráno bylo kolem 16 °C, odpoledne se teploty v oblasti pohybovaly kolem 21 °C. Irská policie nyní celý případ prošetřuje. Podle portálu Dailymail pracují také s verzí, že otec dcerku zapomněl vyložit v jeslích a odjel do práce. Že má malé dítě na zadním sedadle, si neuvědomil.

 

 

Tragická událost rodinu podle místních zcela zničila, bylo to jejich jediné dítě. V šoku je i celá místní komunita, protože se všichni dobře znají, uvádí portál Dailymail.

 

K podobným událostem dochází bohužel až příliš často. Stejnou chybu, kterou si zřejmě bude vyčítat celý život, udělal před dvěma lety tatínek dvouleté Kristínky ze slovenské Nitry. Svou dcerku nechal napospas ukrutnému vedru na pracovním parkovišti.

 

 

Dítě se podle slovenských záchranářů ve voze udusilo. Holčička byla v autě dlouhou dobu, na těle měla puchýře a popáleniny.

 

klma TN.cz
Reklama