Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 17.6. 2017 21:47
Tragická bilance

Smutná noc na českých silnicích: Zemřeli čtyři lidé, sedm se zranilo!

Zdroj: TV Nova

Dva lidé zemřeli v pátek večer při nehodách na Vysočině. Pět lidí bylo při jedné z nehod zraněno a skončilo v nemocnici. Životy dalších dvou lidí vyhasly na silnicích v Olomouckém kraji v sobotu ráno, dva jsou zranění.

Oznámení o první nehodě přijali policisté v pátek kolem 18:30. Stala se na silnici druhé třídy 602 mezi Velkým Meziříčím a obcí Stránecká Zhoř, kde se střetla dvě vozidla.

 

Při nehodě jeden z jejích účastníků na místě zemřel. Dalších pět lidí bylo se zraněním transportováno do nemocnice. To ale nebyla jediná nehoda s tragickým koncem na Vysočině.

 

Ta další se stala přibližně ve stejné době za obcí Přibyslavice ve směru na obec Radonín na Třebíčsku. Motocyklista při nehodě utrpěl těžká zranění, kterým na místě podlehl.

 

Ani touto obětí však smutná noc na českých silnicích neskončila. V sobotu krátce před 5:30 se srazila dvě auta u Lipníku nad Bečvou.

 

 

 

"Jedna osoba srážku nepřežila, další dvě se zranily. Hasiči zajistili vozidla proti vzniku požáru, asistovali zdravotnické záchranné službě s ošetřením osob a spolupracovali s policí při vyšetřování nehody," uvedla mluvčí hasičů Vladimíra Hacsiková.

 

Poslední nehoda vozu, který měl podle oznamovatele začít hořet, byla hasičům nahlášena v 5:52 u Dětkovic na Prostějovsku Řidič autem narazil do stromu.

 

"Po příjezdu hasičů se požár nepotvrdil, nicméně osoba v havarovaném vozidle utrpěla zranění, kterým na místě podlehla," řekla Hacsiková.

epa tn.cz / ČTK

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

17.6. | 11:43 rexrothak
6
Zrovna u toho Velkého Meziříčí předjížděl 20letej fracek bez papírů kolonu a ...
17.6. | 09:44 Petr Kelenda
-5
Tak zpřísníme STK,aby ze silnic zmizely vraky a pro závodníky bylo víc místa.
17.6. | 19:22 jkazatel
0
Náhlasit nevhodný komentář
A ta diskuse jedné slečny v trolejbuse. Bavila se mobilem tak hlasitě o "píchání" a jak jim to jde, jestli je ta druhá lepší než ona. To není mládež, tom jsou zvířata, dobytek. Schází rákoska, možná ji z nouze zavedete. Jednou, z NOUZE.
17.6. | 19:20 jkazatel
0
Náhlasit nevhodný komentář
Tak za prvé, dávat řidičský průkaz kdekomu, to je špatně. Dneska nás málem přejel fracek ve velkém autě. Přecházel jsem se svou slepou přítelkyní ulici asi padesát metrů před autem a pomalu. Málem jí přejel nohy. To je ta budoucí bezohledná, samolibá, hnusná generace. A policie sleduje faceboky.
17.6. | 14:01 x x
2
Náhlasit nevhodný komentář
dobre jim tak kdyz jezdi jako prasata
17.6. | 11:43 rexrothak
6
Náhlasit nevhodný komentář
Zrovna u toho Velkého Meziříčí předjížděl 20letej fracek bez papírů kolonu a smetl z cesty auto,kde to odskákal otec rodiny.
17.6. | 10:50 roko-lanek
-3
Náhlasit nevhodný komentář
To mi připada že mladi řidiči chtěji spachat sebevraždu.
17.6. | 09:44 Petr Kelenda
-5
Náhlasit nevhodný komentář
Tak zpřísníme STK,aby ze silnic zmizely vraky a pro závodníky bylo víc místa.
Obchodní sdělení

Vy rozhodujete, my pomáháme