Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 11.6. 2017 10:37
Tragické srážky

Smutná sobota na silnicích: Při nehodách zemřeli čtyři motorkáři!

Nehoda motorkáře
Zdroj: Profimedia
Ilustrační foto

V sobotu zemřeli na Benešovsku dva motocyklisté. Jeden zezadu narazil do otáčejícího se vozu, druhý pravděpodobně do srny. Okolnosti obou nehod vyšetřuje policie. Další dvě nehody, při kterých zemřel motorkář, se staly na Přerovsku a Mostecku.

V sobotu odpoledne najel řidič octavie v Hostišově na silnici číslo 3 ve směru na Votice na levou stranu silnice, aby se otočil, v tu chvíli do něj zezadu naboural motocykl.

 

"Motocyklista na místě svým zraněním podlehl," uvedla mluvčí. Šofér auta byl těžce zraněn a vrtulník ho přepravil do nemocnice.

 

Druhá nehoda se stala po 22:00 ve Zdiměřicích (části obce Načeradec), kdy řidič motocyklu zřejmě narazil do srny, která byla na místě nalezena mrtvá, a poté ještě do stromu. I tento motorkář podlehl zraněním na místě.

 

Motorkář zemřel také při nehodě na Přerovsku v sobotu odpoledne. Řidič jedoucí z vedlejší silnice si motorky zřejmě nevšiml a vjel na hlavní, kde se srazili. Motorkáře náraz vyhodil ze sedla, pád nepřežil. Řidič i jeho spolujezdec vyvázli bez zranění.

 

 

Na Mostecku v sobotu v podvečer zahynul dvaašedesátiletý motocyklista. Havárie se stala na silnici z Komořan na Záluží. Řidič motocyklu narazil do před ním jedoucího vozidla a následně se dostal do protisměru, kde se střetl s dalším vozem, popsala nehodu policejní mluvčí.

epa tn.cz / ČTK