Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Obchodní sdělení

Pro koho jsou elektrokola?

Aktualizováno 19.1. 2016 12:59
Smrt legendy

Smutná zpráva: Zemřel člen Eagles, s hity jako Hotel California

Do hudebního nebe se odebrala další legenda, kytarista skupiny Eagles Glenn Frey. Kapela se proslavila nesmrtelnými hity jako je Hotel California nebo Tequila Sunrise.

Glenn Frey zemřel na kombinaci zdravotních problémů způsobených zápalem plic, revmatickou artritidou a akutní kolikou. Bylo mu 67 let.

 

Kytarista byl zakládajícím členem legendární americké kapely 70. let Eagles, jejich Hotel California je jedním z vůbec největších rockových hitů všech dob a stejnojmenné album zařadili hudební magazíny mezi nejlepší rockové desky.

 

16

GALERIE: Glenn Frey

Zdroj: Profimedia

Glenn Frey - 5

Hodnocení:

 

Spolu s albem The Greatest Hits (1971 - 1975) patří i mezi 20 nejprodávanějších. Dalšími nezapomenutelnými hity Eagles jsou třeba Tequila Sunrise, New Kid in Town, Lyin´Eyes , Take it to the Limit a bezpočet dalších.

 

 

Frey se zdravotními problémy bojoval od listopadu, kapela kvůli němu musela zrušit prosincové koncerty. Jeho smrt členové Eagles v čele s Donem Henleym potvrdili na svých stránkách, uvedl list Daily Mail. " S nejtěžším srdcem oznamujeme, že náš kamarád a parťák Glenn Frey zemřel v pondělí 18. ledna v New Yorku. Glenn statečně bojoval několik týdnů, bohužel nevyhrál."

 
 

hel TN.cz