Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 19. 3. 2017
tragická nehoda

Snila o kariéře modelky. Při prvním focení ji smetl vlak

Dívka snila o kariéře modelky. Při focení ji srazil vlak
Zdroj: Twitter

Krásná dívka snila o kariéře modelky. Při prvním focení ale tragicky zemřela! Lokace na pořízení fotografií byla sice nejznámějším místem její rodné obce, ale zároveň velmi nebezpečné. Fredzanii smetl vlak a dívka na místě zemřela. Tragédie je o to větší, že podle jejího snoubence byla navíc těhotná.

Koleje, které přetínají obec Navasota v americkém Texasu jsou součástí každodenního života v tomto malém městečku. Jako ideální kulisu pro zahájení modelingové kariéry si je vybrala místní dívka Fredzania Thompsonová.

Reklama

 

"Vlastně jsem s ní mluvil ještě dnes ráno," vzpomíná snoubenec Earl Champman. "Řekla mi, že se chystá na focení," řekl agentuře AP. Byl to poslední rozhovor, který se svou devatenáctiletou přítelkyní vedl.

 

 

O několik hodin později se dozvěděl, že jeho snoubenka, s níž čekal první dítě, srazil vlak uprostřed focení. "Fotograf křikl, že se blíží vlak," vzpomíná Akamie Stephenson, matka Fredzanie.

 

 

"Ona si stoupla mimo koleje, ale ne dost daleko a vlaková souprava ji udeřila," popsala. "Je strašně těžké o tom mluvit. Byla tak mladá a snila o tom, stát se modelkou," dodala její matka.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Záhadná smrt televizní reportérky: Zemřela po návratu z hor! Co se stalo?

TRAGÉDIE: Chtěl se stát hvězdou sociálních sítí! Místo toho přímo během natáčení zemřel

TN.cz / ych
Reklama