Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 17. 2. 2017
Pořádný úlovek

Šofér nadýchal 3,14 promile. Neměl řidičák, auto technickou

Opilec natankoval na pumpě a usnul
Zdroj: Thinkstockphotos
Ilustrační snímek

Pořádný úlovek se ve čtvrtek večer povedl znojemským policistům. Když v Suchohrdelské ulici zastavili Mazdu 323, nestačili se divit. Auto ani řidič totiž na silnici neměli co pohledávat.

"Za volantem seděl osmatřicetiletý muž z našeho regionu. Byl značně cítit alkoholem a vůbec nepředložil řidičský průkaz," popsala začátek kontroly policejní mluvčí Lenka Drahokoupilová.


Když šofér dýchnul do přístroje, objevila se na displeji hodnota 3,14 promile. A to byl teprve začátek. Vzápětí se totiž ukázalo, že muž s "matematickou" hladinkou má oddebraný řidičák.A do třetice se ukázalo, že na silnici nemá co pohledávat ani auto, protože mělo propadlou technickou. "Ihned jsme mu zakázali pokračovat v další jízdě. Muž je nyní důvodně podezřelý ze spáchání trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky," doplnila Drahokoupilová.
  

pez TN.cz

Diskuze

18.2. | 15:46 tonny44
0
Náhlasit nevhodný komentář
Jako bezďák bez peněz bude pro soudy opravdu těžký oříšek uložit mu TREST :-))) Do vězení, kde o něj bude postaráno se totiž těší. Největším trestem by pro něj bylo, kdyby ho nechali na svobodě, ale co by tomu řekla Anča Šabatová???? :-)))
18.2. | 06:42 Tomáš Smolík
-1
Náhlasit nevhodný komentář
Kdyby nefoukal stálo by ho to jen 50 000 ...