Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 9. 3. 2016
Děsivé podrobnosti

Šok! Daniel z Teplic chtěl zabít další dívky! Zapsal to do deníku!

Vražda v Teplicích
Zdroj: TV Nova

Čtrnáctiletý Daniel, který v půlce února v Teplicích brutálně zavraždil o rok mladší Elišku, měl v plánu vraždy dalších dívek! Policisté to zjistili, když si přečetli chlapcův deník.

Podle nových informací, které přinesla MF DNES, si Daniel do deníku přímo zapsal, že po Elišce bude na řadě další dívka. Ta se ho přitom před kriminalisty zastávala.


Deník ovšem také píše, že k vraždě v teplickém lesoparku vůbec nemuselo dojít, kdyby neselhala sociálka a státní úřady jako takové.


Daniel totiž měl vážné psychické problémy už dlouho před tím, než ubodal Elišku. Loni mimo jiné strčil kamaráda do 12 metrů hluboké výtahové šachty, řezal se také do rukou.Podivné chování vyvrcholilo v listopadu 2015, kdy hoch umučil a doslova rozřezal kočku své matky. Ta Daniela okamžitě odvezla k ošetřujícímu psychiatrovi do Děčína a chtěla, aby syna poslal do ústavu.


To ovšem lékař odmítl. Domníval se totiž, že by Daniel stejně utíkal a léčba by k ničemu nebyla. Pod zámek mohla mladíka poslat sociálka, jí oslovení znalci ovšem rozhodli, že Daniel není nebezpečný.


Poslechněte si rozhovor s matkou zavražděné Elišky:

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

SOUHLASÍTE S NÍ? Matka objala brutálního vraha svého syna. Odpouštím ti! řekla mu

Přežila Osvětim, teď šokovala svět. Také byste dokázali obejmout vraha své rodiny?

pez TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

9.3. | 08:03 novobilskyy
39
HNED HO POVĚSIT!!!!
9.3. | 15:46 ema-cka
-27
Všichni jsem pišou že si zaslouží smrt, ale nezaslouži podle me nebezpeční ...
11.7. | 23:07 Milan Vracovský
0
Náhlasit nevhodný komentář
Jak tak koukam tak kazdy pise to same. POVESIT ... TREST SMRTI ... apod. Napadlo vsak nekoho z vas ze smrt je pouze vysvobozeni a nikoli trest? Ja osobbe bych byl pro jiny zpusob trestu. Strcit do Iranskeho vezeni .. denne muceni .. hladoveni .. znasilnovani .. tyrani vseho druhu .. do konce zivota.
9.3. | 22:17 merunka8
9
Náhlasit nevhodný komentář
ema-cka... Ty jsi asi s IQ trochu níže, že? Vůbec nebudu rozebírat tvůj pravopis.... stačí mi tvůj názor a mám jasno !!! Jsi stejný blb jako Daniel !!! Jdi rovnou do léčebny !!!!!!! A toho pošahanýho Daniela rovnou odstřelit. Nic normálního z něho nikdy nebude !!!
9.3. | 21:22 Barbora Doleželová
5
Náhlasit nevhodný komentář
ema-cka, ty slepice tupá buď ráda, že jsi se mu nepřipletla do cesty. Mohlo se dneska psát o tobě, ale tobě by se to vlastně líbilo, že jo!
9.3. | 21:19 Barbora Doleželová
7
Náhlasit nevhodný komentář
Tak ho nezapomeňte v 18 pustit s čistým rejstříkem a hlavně nikde neukazujte jak ten chudák šikanovanej vypadá, aby mohl dokonat své dílo
9.3. | 20:30 petalinos
3
Náhlasit nevhodný komentář
jsemrenca souhlasím s Vámi na 100 pro
9.3. | 20:02 jsemrenca
10
Náhlasit nevhodný komentář
Tak ty co tvrdili že nebezpečný není,bych zavřela do vězení aspoň na dvacet let,a toho parchanta ztřískat a popravit.Když vraždí teď v dětství,bude vraždit celý život.
9.3. | 17:58 petalinos
4
Náhlasit nevhodný komentář
9.3. | 15:46 ema-cka Kdyby to udělal Vašemu dítěti tak by jste tohle napsal-a taky?Asi ne.Nešlo o Vaše dítě tak je to šumák.
9.3. | 15:46 ema-cka
-27
Náhlasit nevhodný komentář
Všichni jsem pišou že si zaslouží smrt, ale nezaslouži podle me nebezpeční neni. Podle me to bezduvodne určite neudelal. a nechapu proč jsi četli jeho denníček vždyť tam ma sve veci a to je jen jeho vec takže by se mu v denníčku nikto nemel hrabat!
9.3. | 12:28 total7
0
Náhlasit nevhodný komentář
petalinos souhlas a vy mě stále nevěřite že je rokolanek je vyšinutej uchýlák
9.3. | 11:25 totall7
-9
Náhlasit nevhodný komentář
U nás na tn.cz si všichni myslí, že Daniel není nebezpečný.