Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 9. 3. 2016
Děsivé podrobnosti

Šok! Daniel z Teplic chtěl zabít další dívky! Zapsal to do deníku!

Vražda v Teplicích
Zdroj: TV Nova

Čtrnáctiletý Daniel, který v půlce února v Teplicích brutálně zavraždil o rok mladší Elišku, měl v plánu vraždy dalších dívek! Policisté to zjistili, když si přečetli chlapcův deník.

Podle nových informací, které přinesla MF DNES, si Daniel do deníku přímo zapsal, že po Elišce bude na řadě další dívka. Ta se ho přitom před kriminalisty zastávala.


Deník ovšem také píše, že k vraždě v teplickém lesoparku vůbec nemuselo dojít, kdyby neselhala sociálka a státní úřady jako takové.


Daniel totiž měl vážné psychické problémy už dlouho před tím, než ubodal Elišku. Loni mimo jiné strčil kamaráda do 12 metrů hluboké výtahové šachty, řezal se také do rukou.Podivné chování vyvrcholilo v listopadu 2015, kdy hoch umučil a doslova rozřezal kočku své matky. Ta Daniela okamžitě odvezla k ošetřujícímu psychiatrovi do Děčína a chtěla, aby syna poslal do ústavu.


To ovšem lékař odmítl. Domníval se totiž, že by Daniel stejně utíkal a léčba by k ničemu nebyla. Pod zámek mohla mladíka poslat sociálka, jí oslovení znalci ovšem rozhodli, že Daniel není nebezpečný.


Poslechněte si rozhovor s matkou zavražděné Elišky:

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

SOUHLASÍTE S NÍ? Matka objala brutálního vraha svého syna. Odpouštím ti! řekla mu

Přežila Osvětim, teď šokovala svět. Také byste dokázali obejmout vraha své rodiny?

pez TN.cz