Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 26.11. 2014 14:35
VIDEO

Finále MISS VŠE? Jako casting do pornofilmu, říkají svědci

Zdroj: YouTube.com

Vyhlášení MISS Vysoké školy ekonomické bylo letos opravdu žhavé. Když začaly dívky na pódiu vrtět zadečky, zůstali mnozí v sále v šoku. Na facebooku se pak nad průběhem vyhlášení pohoršují desítky lidí.

"A to byla volba MISS, nebo výběr největší dě*ky?" Tak zní jeden z komentářů, který lze najít pod videem s twerkujícími dívkami. Mnozí jsou v šoku z toho, co při volbě MISS VŠE na pódiu v pražském klubu SaSaZu viděli.
 

Je vidět, že některé dívky se styděly a bylo jim velmi trapně. Jiné do toho šly po hlavě a vrtěly zadky, co to šlo. Jedna věc je vybírat krásnou dívku, druhá věc je ale předvádět dívky jak otrokyně na trhu.
 

Hlavní pořadatel dává od zadečkové show ruce pryč. "Souhlasím s tím, že vystoupení v dané podobě nebylo vhodné a na akci této úrovně se nehodilo. Tato část programu byla plně v režii mediálního partnera Extra.cz a ačkoli bylo domluvené taneční vystoupení na téma twerku a i děvčata o tom věděla, výsledná podoba byla daleko bulvárnější a více vulgární, než jsme očekávali. Bohužel nám toto předem nebylo známo a v průběhu večera již nebylo v našich silách to jakkoli ovlivnit. Těm z Vás, které to pohoršilo, se omlouváme, a do budoucna uděláme maximum proto, aby se to neopakovalo. Doufám, že to dojem z jinak podařené a pozitivně hodnocené akce zásadně neovlivní," uvedl pro TN.cz pořadatel Adam Kožela.
 

Lidé zůstali v šoku
Zdroj: facebook.com

 

"Mrzí mě medializace celé věci tak brzy, aktuálně totiž chystáme stejné překvápko na Vánoční ples jedné dětské charitativní organizace v Lucerně a máme v jednání na příští rok šňůru po letních táborech Mladých křesťanů," okomentoval twerkování svým specifickým stylem šéfredaktor eXtra.cz Pavel Novotný.
 

Twerking (twerkování) je provokativní tanec, který má zřetelné sexuální souvislosti. Proslavila ho zejména americká zpěvačka Miley Cyrus.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Casting do po*na počesku: Najdete tam svou ženu?

Celebrity, které hrály v pornu: Věděli jste to o nich?

TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

25.11. | 00:23 slivovicka
11
Nekterym to slo velice dobre. Asi maji zkusenost i jinde. Ono se rika, ze ...
25.11. | 00:37 Pavel Kozák
0
Kulturologická sexuologie má u nás skluz: po 20 let diktatury ODS ji dusil ...
25.11. | 09:40 vendys72
10
Náhlasit nevhodný komentář
Nevím proc se tek trapně opicime po americkych negrech. Dost ubohé. Jinak pohorseneho jsem nikoho neviděl. Vdichni tam slintali a jeceli jak jatý. Takže evidentně svou cílovou skupinu dementu si to našlo.
25.11. | 09:11 Alois Neruda
5
Náhlasit nevhodný komentář
To si dělají srandu, nebo to myslí vážně že něco takového chtějí pořádat jako překvápko na Vánoční ples jedné dětské charitativní organizace v Lucerně a mají v jednání na příští rok šňůru po letních táborech Mladých křesťanů? Předpokládám, že to jsou ti samí studenti, co dávali červenou kartu panu ...
25.11. | 06:56 skeptikus
2
Náhlasit nevhodný komentář
..nevím, proč se pořadatel odvolává na nějakou "akci této úrovně"? Odkdy takové stupidní soutěže mají nějakou úroveň? Jinak komu se to nelíbí a pohoršuje se nad tím, ať na to nečumí, no..
25.11. | 04:07 maxfox
2
Náhlasit nevhodný komentář
A voootom to je !
25.11. | 03:36 lubos969
3
Náhlasit nevhodný komentář
pavelgk:-žádný zmatek,jsou to obyč šlapky,neznám MISS aby nebyla šlápota.
25.11. | 00:37 Pavel Kozák
0
Náhlasit nevhodný komentář
Kulturologická sexuologie má u nás skluz: po 20 let diktatury ODS ji dusil samozvaný Ministr sexu ČR z Košic. Tak se nedivte, že v tom máte zmatek.
25.11. | 00:23 slivovicka
11
Náhlasit nevhodný komentář
Nekterym to slo velice dobre. Asi maji zkusenost i jinde. Ono se rika, ze vysokoskolacky si privydelavaji prostituci, zrejme je to pravda.
24.11. | 20:19 lubos969
7
Náhlasit nevhodný komentář
Copak holky jsou holky.!Ale do MISS jdou jenom kurv.. nic jineho nejsou.
24.11. | 18:53 cornx
9
Náhlasit nevhodný komentář
Moooooc hezké...teď si raději dám studenou sprchu...ach můj bože...