Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 12.1. 2018 22:21
Camillin syn

Šok v královské rodině: Po 12 letech se rozpadlo manželství!

Camilla a Charles se svými dětmi
Zdroj: Profimedia
Princ Charles a Camilla se svými dětmi (Tom Parker Bowles vpravo)

Není to její vina, na popularitě jí to ale nepřidá! Manželství Camillina syna Toma Parkera Bowlese je v troskách. Po dvanácti letech svazku se měl slavný šéfkuchař od ženy odstěhovat. Manželka prince Charlese a Tomova matka patří k nejméně oblíbeným členům královské rodiny.

Fanoušci britské královské rodiny už vyhlížejí svatbu prince Harryho a herečky Meghan Markle. Ještě předtím se ale musejí vypořádat s jedním rozvodem. Nejde sice o přímého člena vládnoucí dynastie, i tak na ni ale bude mít vliv, píše portál Daily Mail.

 

Po dvanácti letech mělo ztroskotat manželství šéfkuchaře Toma Parkera Bowlese s novinářkou Sarou Buysovou. Syn Camilly, manželky následníka trůnu prince Charlese, se údajně od ženy odstěhoval. Problémy měli podle jejich přátel už nějakou dobu.

 

 

Tom, který se objevil i v britské verzi úspěšné kuchařské show MasterChef, se s dlouholetou přítelkyní oženil v září 2005. Ve stejném roce šel také na svatbu své matky - Camilla se s princem Charlesem brala v dubnu.

 

Přestože Tom je pouze "přivdaným" členem královské rodiny, měl by být pozván na obřad prince Harryho a herečky Meghan Markle. Svatba, která podle mnohých médií bude událostí roku, se chystá na polovinu května.

epa TN.cz
Reklama