Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 11.10. 2017 14:16
premiérový díl

Šok ve Výměně manželek: Vážná operace páteře a strach z ochrnutí!

Zdroj: TV Nova

Dnes večer můžete sledovat další díl oblíbené reality show Výměna manželek. Tentokrát uvidíte, jak si poradí Šárka v rodině s několika desítkami plazů a navíc čtyřmi dětmi a jestli se dokáže Jitka přizpůsobit pohodové rodině, kde děti jsou rovnocennými partnery.

V dnešní premiérové Výměně manželek uvidíme rodinu z Chebu, kterou tvoří Jitka (29), Oldřich (42), synové Jakub (10), Štěpán (3) a dcery Kateřina (11) a Karolína (7). Na druhé straně se seznámíme s Šárkou (33), Pavlem (33), dcerou Natálkou (13) a synem Tomášem (9), kteří žijí v Třeboni.

 

V tomto díle si bude Šárka v náhradním bytě jen těžko zvykat na všudypřítomné plazy. Jitka oproti tomu nebude mít v náhradní rodině extra velké problémy, a bude tak mít čas na přemýšlení.

 

112

GALERIE: Výměna manželek - Těžká operace páteře a strach z ochrnutí!

Zdroj: TV Nova

Výměna manželek: Těžká operace páteře a strach z ochrnutí! - 1

Hodnocení:

 

Dokonce přizná i velmi deprimující okamžik vztahu se svým manželem Pavlem. Ten má totiž za sebou několik operací páteře a dokonce mu hrozilo i ochrnutí. Jitka se s tím jen těžko vyrovnává. 

 

 

Premiérový díl Výměny manželek sledujte dnes od 20:20 na Nově! Předchozí díl si můžete zdarma pustit na NOVA Plus, všechny série jsou ke zhlédnutí na VOYO.

mom TN.cz