Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 8.1. 2018 16:45
premiérový díl

Šok ve Výměně: Použitý toaleťák vyhazuje rodina do koše v kuchyni

Zdroj: TV Nova

Už ve středu večer se můžete těšit na premiérový díl oblíbené reality show Výměna manželek. V tomto díle uvidíte, jak zvládne dominantní Helena pobyt v tradiční romské domácnosti, kde jsou úlohy jasně rozdělené, a jestli se dokáže Gabriela přizpůsobit rodině, která se naprosto podřizuje dětem.

Ve středeční premiérové Výměně manželek uvidíme rodinu z Bukovan, kterou tvoří Gabriela (42), Vojta (42), dcera Jenny (11) a syn Vojta (7). Na druhé straně se seznámíme s Helenou (44), Radkem (39) a syny Honzou (6) a Radkem (9), kteří žijí v Hnojnici.

 

Rodinu z Bukovan do Výměny manželek přihlásil manžel Vojta. Gabriela má strach, jak náhradní rodina přijme to, že je Romka. Na druhou stranu se těší, protože tvrdí, že manžel a děti ji berou jen jako služku a ona chce zažít změnu.

 

115

GALERIE: Výměna manželek: Jedním z hlavních témat se stane toaleta!

Zdroj: TV Nova

Výměna manželek: Jedním z hlavních témat se stane toaleta! - 1

Hodnocení:

 

Už první den v nové domácnosti zažije šok. Naprosto ji zaskočí informace, že členové náhradní rodiny nehází toaletní papír do záchodové mísy, ale do koše, který je až v kuchyni. Po celou dobu výměny se s tím nedokáže vyrovnat a tento problém bude tématem častých hádek. 

 

 

Jak to celé dopadne? Dívejte se na premiérový díl Výměny manželek ve středu ve 20:20 na Nově!

 

ČTĚTE TAKÉ:

SMUTNÉ VÁNOCE Ivy (17) z Výměny manželek: Nátlak, výhružky a sebevražda!

TEST: Jak dobře znáte pořad VÝMĚNA MANŽELEK?
Umíte si představit život bez toaletního papíru? Tyto ženy ho nepoužívají!

mom TN.cz