Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 26. 3. 2017
Prozradila kamarádka

Šokující tajemství odhaleno! Princezna Diana pohřbila miminko

Princezna Diana s rodinou
Zdroj: Profimedia
Princezna Diana pohřbila mrtvé miminko své kamarádky

Co dalšího se o Dianě ještě dozvíme? Oblíbená princezna si do hrobu odnesla mnoho tajemství. Jedno z nich teď odhalila její nejlepší kamarádka Rosa Moncktonová.

O princezně Dianě vychází v poslední době najevo čím dál víc šokujících informací. Podnikatelka Rosa Moncktonová jednu takovou střežila více než dvacet let. Až nedávno smutné tajemství prozradila v rozhovoru pro Sunday Night na televizní stanici Channel 7.

 

V roce 1994 přivedla Rosa na svět mrtvé děťátko. Princezna Diana, která byla její nejlepší přítelkyní, tragickou chvíli prožívala s ní. A vyrukovala s nečekanou nabídkou - miminko chtěla pohřbít v zahradách Kensingtonského paláce.

 

O tajném pohřbu věděli jen tři lidé - Rosa, lady Diana a její komorník Paul Burrell. Podle Burrella, který byl zároveň Dianiným důvěrníkem, měla princezna plán, jak se dostat přes ochranku. Strážnému řekla, že budou na zahradě pohřbívat domácí zvířátko.

 

 

Rosa Moncton s dcerou
Zdroj: Profimedia

 

"Bylo to velmi, velmi dojemné loučení," vzpomínala po letech Rosa. Od Diany prý dokonce dostala klíč, aby mohla své zesnulé dítě kdykoliv navštívit. O rok později se podnikatelce narodila dcerka Domenica s Downovým syndromem. Princezna Diana byla její kmotrou, než v roce 1997 tragicky zahynula.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Staré známky s princem Charlesem a Dianou budí pozdvižení. Také už vidíte, co je na nich zvláštního?

Skandál v královské rodině: Milenec Lady Diany po letech promluvil! Je otcem prince Harryho?

epa TN.cz