Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 11.6. 2017 21:12
Děsivý případ

Šokující VIDEO: V kontejneru našli uvázanou ženu! Únosce zabil 7 lidí

Zdroj: liveleak.com

Americká policie zveřejnila šokující záběry. Ukazují, jak policisté našli pohřešovanou ženu, kterou sexuálně zneužíval její únosce. Kala Brownová byla v kovovém kontejneru, uvázaná na řetězu. Únosce zabil jejího přítele i šest dalších lidí a Kalu využíval jako sexuální otrokyni.

Policisté pátrali po třicetileté Kale a jejím příteli Charlesovi, kteří zmizeli někde v Jižní Karolíně. Po dvou měsících zjistili, že posledním, kdo dvojici viděl, byl Todd Kohlhepp. V oblasti, kde bydlí, navíc zachytili signál z Kalina mobilního telefonu.

 

V listopadu 2016 zaťukalo několik kriminalistů na dveře Kohlheppova domu s povolením k prohlídce. Na zahradě na ně čekalo ošklivé překvapení. Nejdříve policisté našli tři čerstvé hroby, potom uslyšeli volání. Vycházelo z kovového kontejneru, kde Kohlhepp držel Kalu jako sexuální otrokyni.

 

Video, na kterém je vidět, jak ženu osvobodili, zveřejnili policisté tento týden. Kala byla uvnitř kontejneru spoutaná řetězem, seděla na zemi. Záchranáři ji převezli do nemocnice, kde později vypověděla, jak se jí Kohlhepp svěřil se všemi vraždami.

 

"Charlieho zastřelil třemi ranami do hrudi a zabalil do modré plachty. Mě tady zamknul, přítele jsem od té doby neviděla. Říkal, že je mrtvý a pohřbený. Říkal, že tady je několik pohřbených těl," řekla podle portálu Kala policistům.

 

 

Kohlhepp si dvojici najal na uklizení pozemku. Když do domu přišli, zastřelil Charlese a Kalu uvěznil v kontejneru, kde ji téměř každý den po dva měsíce znásilňoval. Kohlhepp zabil také manželský pár a čtyři lidi v motorkářském obchodě ve Spartanburg County. Jde o čtyřnásobnou vraždu, která se stala před 13 lety a nebyla do té doby vyřešena.

 

U soudu se nakonec Kohlhepp k sedmi vraždám přiznal, detailně popsal každý výstřel. "Jakmile jsem začal, polapilo mě to. Bylo to skoro jako videohra. Já vím, že to hra není - vy jste tam byl, pane, víte, o čem mluvím," oslovil při výslechu policistu. Za každou vraždu byl odsouzen k doživotí, za únos a sexuální zneužívání k 60 letům vězení.

 

Podívejte se na reportáž:

 

epa TN.cz