Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 7. 9. 2017
jak žijí dnes

Soňa se pustila do Ivy s Marianem: Jsou případem pro sociálku!

Zdroj: TV Nova

Ve středu večer jste mohli sledovat další díl oblíbené reality show Výměna manželek. Soňa zažila pořádný šok, když se dozvěděla, že se o její tři děti má starat sedmnáctiletá dívka. A její obavy byly oprávněné.

Ve středeční Výměně manželek se představila rodina ze Semil, kterou tvoří Iva (17), Marian (45) a dcera Dominika (13 měsíců). Na druhé straně jste se seznámili se Soňou (28), Karlem (31), dcerami Natálií (8), Kristýnou (10) a synem Karlem (21 měsíců), kteří žijí v Chomutově.

 

Rodinu z Chomutova čeká už brzy velká změna. Soňa totiž čeká miminko. "Jsem na začátku pátého měsíce, bude to kluk," pochlubila se Soňa. Oběma partnerům prý Výměna hodně dala. Vyzkoušeli si, jak to chodí v jiné domácnosti, a jejich vztah to posunulo o krok dál.

 

Změna nastala také u dcer, které se uvědomily, že musejí doma více pomáhat. Na dalšího sourozence se prý hodně těší.

 

112

GALERIE: Výměna manželek: „Jsi pedofil“

Zdroj: TV Nova

Výměna manželek: „Jsi pedofil“ - 1

Hodnocení:

 

Oba partneři byli hodně zaskočeni věkem druhé maminky. "Čekala jsem cokoli, ale tohle na mě bylo asi moc," svěřila se Soňa. Karel zase zavzpomínal na první setkání s mladinkou Ivou. "Když jsme se měli seznámit, hledal jsem v pokoji tu manželku, ale nemohl jsem ji najít. Byl to šok a potom jedna rána za druhou. Byl to zážitek ve špatném slova smyslu," popsal.

 

 

Karel si nakonec musel vzít dovolenou, Iva se totiž o chod domácnosti nezvládla postarat. "Zavřela se do pokoje a vylezla maximálně na cigaretu. Pak přestala úplně jíst a začala se hroutit," vzpomínal Karel. Už pátý den mu prý říkala, že to chce ukončit, do poslední chvíle ale nevěřil, že to skutečně udělá.

 

Soňa je přesvědčena o tom, že v době natáčení byla rodina ze Semil případem pro sociálku. "Nepřijde mi normální, aby se takhle zacházelo s malým miminkem. Řval na ni za nic. Házeli jeden na druhého špínu, že ji mlátí. Že když on jí dá jednu, ta malá letí. Taky mi nepřijde normální, aby nechali dítě v postýlce třeba hodinu brečet," myslí si. Prý jim řekli, že malé nikdy nemůžou dát tolik lásky, protože ji sami od rodičů taky neměli.

 

 

"Přála bych jim, aby se dali dohromady a měli šťastnou rodinu. Aby malá měla pořádné zázemí," zakončila Soňa.

 

Nestihli jste středeční Výměnu manželek v televizi? Pustit si ji můžete na NOVA Plus. Všechny série jsou ke zhlédnutí na VOYO.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Iva z Výměny vám vytře zrak: V plavkách je to pořádná kočka! FOTO

Život po Výměně: Dceru už tolik nebiji, přiznala Iva. Pak řekla, že bude další miminko!

Sedmnáctiletá Iva z Výměny je prý na děti moc mladá. Kdy je na to tedy žena připravená?
Sáhněte si do svědomí: Je Iva z Výměny opravdu taková špindíra, nebo byste NEOBSTÁLA ANI VY?

mom TN.cz