Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 1. 9. 2017

SOUTĚŽ pro tvořivé mlsaly: Lentilky slaví 110 let, vyhrajte sladký poklad

Mlsání
Zdroj: Thinkstockphotos

Je to kulaté, plné čokolády a vybarvené do všech odstínů duhy. Co je to?

No jasně, přeci Lentilky! V Česku a na Slovensku snad není nikdo, kdo by tuhle barevnou dobrotu alespoň jednou neochutnal. A i když jste z dětských let už dávno vyrostli, teď je ta pravá chvíle na návrat. Lentilky totiž slaví 110. narozeniny a vy jste srdečně zváni!
 

Nejbarevnější soutěž všech dob

U příležitosti narozeninové oslavy si Lentilky pro své fanoušky připravily facebookovou soutěž, ve které rozdávají luxusní zlaté boxy plné Lentilek. Stačí si koupit alespoň 2 krabičky Lentilek (těch klasických 28 gramových v hranaté krabičce), na jejich vnitřní straně najít soutěžní slovíčka a z nich poskládat nějakou vtipnou větu nebo třeba básničku. Ty pak spolu s fotkou Lentilek vložit do komentáře k soutěžnímu příspěvku na Facebooku a je to!
 

Ve 3 po sobě jdoucích kolech porota vybere vždy 10 výherců z Česka a 10 ze Slovenska, které od Lentilek dostanou pořádně barevnou odměnu.
 

lentilky
Zdroj: oficiální zdroj

 

110 let barevné radosti

Historie Lentilek se začala psát v roce 1907, kdy v holešovském závodě Philipp Kneisl vyrobil první barevné čočky s čokoládovou náplní. Svůj název Lentilky získaly podle latinského slovo lenticula, které v překladu znamená právě čočka.
 

Nakonec pro vás máme jednu otázku. Schválně jestli uhádnete, kolik Lentilek se na světě každý den vyrobí. Jeden milion? Dva? Chyba lávky! Celých 6 milionů kulatých dobrot v 7 veselých barvách – žluté, červené, modré, zelené, oranžové, růžové a fialové. Každá z nich má pod barevnou cukrovou krustou poctivou mléčnou čokoládu, která se po návykovém “křup” úžasně rozplývá na jazyku.
 

Dostali jste na Lentilky chuť?

Tak šup šup do obchodu – soutěžní Lentilky najdete hlavně ve velkých supermarketech a hypermarketech! A vezměte rovnou 2 krabičky, ať se můžete zapojit do soutěže na Facebooku Lentilek – https://www.facebook.com/lentilky.cz. Soutěž běží do 7. září 2017, tak dlouho neotálejte. 

Komerční článek