Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 13. 4. 2018
superstar 2018

Soutěžící Petr se opil do němoty! Slova Habery si za rámeček nedá

Zdroj: TV Nova

V neděli večer se můžete těšit na další díl pěvecké soutěže SuperStar. Po první náročné noci, kdy Super Výběr opustilo rovnou šedesát soutěžících, nás čeká další napínavý večer. A i tentokrát se diváci mohou těšit hned na dvě nervy drásající kola.

První kolo se odehraje na pohádkovém zámku v Dobříši. Tam zbylá šedesátka soutěžících podstoupí zkoušku zpěvu za doprovodu malé kapely. Pro mnoho mladých talentů to bude vůbec poprvé, kdy budou muset zpívat s kapelou, což není zdaleka tak jednoduché, jak se může zdát.

 

Poté se Super Výběr z Dobříše přesune zpět do industriální haly v Libčicích nad Vltavou, kde na soutěžící čekají vypjaté duely.

 

 

14

GALERIE: Soutěžící v SuperStar se opil do němoty

Zdroj: TV Nova

Petr Borkovec - 1

Hodnocení:

 

V rámci Super Výběru způsobil jeden ze soutěžících menší kauzu. Záře reflektorů někdy dokáže oslnit skromné, šikovné, ale i talentované mladé umělce. A přesně to se stalo Petru Borkovcovi, který se stal po smrti adoptivního otce hlavou rodiny a doma se stará o své mladší sourozence.

 

 

Petr bohužel neunesl obrovský tlak v SuperStar a po první noci Super Výběru se místo posilujícího spánku opil do němoty. Následujícího dne nebyl ani schopen rovně stát, natož chodit a jen za pomoci štábu se dostal do hotelového pokoje, aby se ze svého stavu vyspal.

 

Jak se k celé kauze postaví porota? Zaplatí Petr za svůj přešlap cenu nejvyšší? Na to se podívejte v neděli ve 20:20 na Nově! Předchozí díl si můžete zdarma na NOVA Plus, všechny jsou ke zhlédnutí na VOYO.

mom TN.cz