Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 6. 11. 2017

SOUTĚŽTE O BÁJEČNÉ DÁRKY PRO DĚTI POD STROMEČEK

Zdroj: oficiální zdroj

Hledáte pro své děti jiný dárek než telefon? Dárek, který zabaví a současně rozvíjí jejich kreativitu?

Jednou z novinek, které jsou v současnosti na trhu je silikonová modelína Think Doh. Díky svým magickým vlastnostem upoutá nejen Vaše děti. Modelína patří mezi nejoblíbenější kreativní hračky a silikonová modelína Think Doh Vám dává ještě více možností.

lowlands international
Zdroj: oficiální zdroj


Nezanechává nepořádek, úlomky ani drobečky, nelepí se a je vhodná i pro alergiky. Je vyrobená ze silikonu, který se dnes využívá nejen ve zdravotnictví a je antibakteriální, netoxická a absolutně bezpečná. Na vzduchu netvrdne a tak se dá použít znovu a znovu. Můžete z ní vyrábět vše, co Vás napadne. Součástí větších balení jsou i různá vykrajovátka, pečící papír a hrací plocha s návodem, jak na to.

Díky svým vlastnostem si s ní mohou děti hrát do nekonečna. A pokud si Vaši šikulové budou chtít nechat svůj výtvor napořád, stačí jej jen zapéct v troubě po dobu asi 10 min, přičemž neztratí ani lesk a ani svou pružnost.

lowlands international
Zdroj: oficiální zdroj


Think Doh Vás nikdy neomrzí a stále si můžete vybírat další a další z nabízených barev. Některé svítí ve tmě, jiné mění barvy změnou teploty buď tím, že ji ponoříte do vody nebo jen stačí zahřát v rukou.

lowlands international
Zdroj: oficiální zdroj


Pokud nechcete zapékat v troubě, pak se nabízí samotvrdnoucí modelína MIX-UP, která sama ztvrdne na vzduchu do 6ti hodin.
Pracuje se s ní tak báječně, že dokážete vytvořit i kostku na hraní nebo si můžete vyrobit „hopíka“ dle vlastní fantazie a i po ztvrdnutí bude skákat. Základní hmota je v bílé barvě a ta se pak probarvuje barevnými gely, které ale nešpiní. Stačí docela maličko a můžete si vytvořit barvu, jakou budete chtít.

lowlands international
Zdroj: oficiální zdroj


Inspirace, návody, krásné a jednoduché motivy najdete ZDE.
Zapojte se do naší soutěže o 5 velkých sad se samotvrdnoucí modelínou MIX UP.
Stačí odpovědět na naší soutěžní otázku:
Kolik barev nabízí silikonová modelína Think Doh?
Nápovědu najdete na www.kreativni-hracky.com.
Pravidla soutěže najdete ZDE.
 

Komerční článek
Obchodní sdělení

Co musíte letos ochutnat u moře?

Alexandria
Obchodní sdělení

Čtyři slavné pláže Evropy

Alexandria
Obchodní sdělení

Řecko pětkrát jinak

Alexandria