Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 2.2. 2018 16:24
pašeračka Tereza

Spala s drogovým bossem a o pašování věděla, tvrdí v Pákistánu

Tereza zadržená v Pákistánu
Zdroj: facebook

Pákistánské celní orgány požádaly v rámci vyšetřování případu pašeračky Terezy H. o pomoc britské úřady. Právě v Británii by se měl totiž zdržovat šéf pašeráckého gangu Tariq, se kterým navíc podle serveru Dawn měla Tereza milostný poměr.

"Úřady žádaly o pomoc ministerstva vnitra a zahraničních věcí při zachycení obviněného Tariqa z Manchestru prostřednictvím Interpolu a o jeho převoz do Pákistánu k zahájení soudního řízení" sdělil celník z Láhauru ve středu serveru Dawn.

 

Během výslechů byla prozrazena jména lidí, kteří Terezu měli zneužívat k pašování drog do Pákistánu a jiných zemí.

 

V souvislosti s případem byl zadržen další člověk, muž jménem Shoaib alias Sunny, který Tereze měl předat tašku s drogami. V současné době probíhají jeho výslechy.

 

Během vyšetřování vyšlo najevo, že s Tariqem, který má bý šéfem drogového gangu, se Tereza setkala v Manchasteru v jeho modelingovém studiu. Během návštěvy vztah Terezy a Tariqa přerostl v přátelství a údajně i v milostný poměr.

 

"Tariq nabídl Tereze, aby jela jako modelka do Pákistánu, točit reklamu pro přední módní značku. Za toto promo jí nabídl tučnou odměnu. Zbytek už známe. Tereza přijela do Pákistánu a několik dní se zdržovala v Gujranwale, než přijela na letiště do Láhauru s taškou plnou heroinu, kterou jí dal Sunny," uvedl celník.

 

 

Ten také řekl, že Tereza o ilegálním obchodu věděla a v minulosti takhle cestovala do několika zemí. Vyšetřovatelé vypátrali Tariqovu přesnou adresu s tím, že usilují o jeho zatčení za spolupráce s britským Interpolem.

 

Pokud se tyto informace potvrdí, znamenalo by to, že se Tereza vědomě podílela na ilegálním pašování drog. Další stání u soudu čeká Terezu pravděpodobně 7. února. Na soud čeká ve vězení Kot Lakhpat.


Reportáž TV Nova shrnující celý případ můžete sledovat zde:

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

DRSNÉ: Šla za přítelem do vězení na návštěvu. Stačil jeden polibek na rozloučenou a byl mrtvý!

FOTO: Policie hledá dívku, která má mít u sebe drogy! Veřejnost však na ní zaujalo něco úplně jiného

kik TN.cz
Reklama