Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 24.2. 2016 21:44
Primárky v Nevadě

Spanilá jízda Donalda Trumpa pokračuje. Skončí v Bílém domě?

Zdroj: TV Nova

Nejžhavější kandidát republikánů na příštího amerického prezidenta Donald Trump s přehledem ovládl primárky v Nevadě. Získal necelých 46 % hlasů.

Američanům slíbil, že zemi už brzy zase udělá bezpečnou a skvělou, protože hodlá dál vyhrávat.


Donald Trump se na primárky v Nevadě pořádně vyšvihl a vyplatilo se. Vypadá to, že dokonce stihl i kadeřníka - jak jinak si vysvětlit do očí bijící zlatou barvu vlasů. Doladil i barvu pleti. Zlí jazykové ale tvrdí, že to tentokrát se samoopalovacím krémem přehnal.


Jeho voliči a fanoušci ovšem dokázali tvrdou přípravu řádně ocenit a Trumpa už teď oslovují pane prezidente. Republikán a miliardář Trump tak značně posílil svou pozici před takzvaným superúterým. 1. března se totiž konají primárky hned v několika amerických státech - a Trump slibuje, že brzy už zvítězí v celé zemi.Trumpa si kvůli jeho umělé vizáži a ne zrovna přirozenému účesu zase berou na paškál tisíce lidí na internetu. Amerického miliardáře musela, podle mnohých, určitě inspirovat sama příroda. Pokud se vám ale jeho patka líbí, na internetu najdete dokonce návod, jak se na Trumpa, správně načesat.

pez, Martina Nášelová TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

25.2. | 13:03 truthwillprevail
2
Jestli vyhraje, tak se obávám toho, že ho picnou. Musí dělat to, co mu řekne ...
25.2. | 10:46 jaqykmy-takmyqy
-1
Trump bude požehnáním jak pro estabilishmentem úlně zblblou Ameriku tak i pro ...
28.2. | 17:26 overal
1
Náhlasit nevhodný komentář
Lepší nepřirozený účes a přirozené myšlení, než přirozený účes a sluníčkářsky vymytý bezmozeček plný líbivých nefunkčních frází! Druhá blbka typu Merkelové by znamenala konec civilizace na zemi, protože , pokud muslimy necháme, tak se o to postarají!!
25.2. | 16:39 Milos Trasimi
0
Náhlasit nevhodný komentář
Dejiny mi davaji za pravdu.Ale pozor.Nic tak nedokaze spolehlive zabijet jako chamtivost zavist a sobectvi.A to nejlepe vedi Cesi.
25.2. | 16:38 Milos Trasimi
-1
Náhlasit nevhodný komentář
truthprevail Mas pravdu.Je to jen divadlo pro verejnost a o vysledku je uz davno rozhodnuto.Vedi totiz jak manipulovat a verejnym minenim a brainwashing ma magicke ucinky.Milos Vodkoid Zeman vi o tom sve.Stejne jako treba Putin Haider Le Pen ci Trump.Nic tak lide nedokazi jako nenavidet.
25.2. | 16:33 Milos Trasimi
0
Náhlasit nevhodný komentář
Ten chlap je stejne nemozny jako je jeho uces.Na jedne strane picuje na islamisty a na druhe strance se paktuje se sejky a kseftuje s nimi.Meli by jste byt objektivni a sledovat I jine zpravy.Treba Free Globe.Tam tak nepicuji a nelzou jako tady,
25.2. | 13:46 vosibert
1
Náhlasit nevhodný komentář
Byl by dobrý prezident,na víc udržuje dobré vztahy s Putinem ,ne jako naši patolizalové EU a USA.
25.2. | 13:03 truthwillprevail
2
Náhlasit nevhodný komentář
Jestli vyhraje, tak se obávám toho, že ho picnou. Musí dělat to, co mu řekne bankovní sektor, jinak bude odstraněn. Nesmí se kamarádit ani s Ruskem. Obama taky sliboval, pak udělal všechno naopak. Tak se nechám překvapit.
25.2. | 11:23 vo253
0
Náhlasit nevhodný komentář
Konečně rozumný američan!
25.2. | 10:46 jaqykmy-takmyqy
-1
Náhlasit nevhodný komentář
Trump bude požehnáním jak pro estabilishmentem úlně zblblou Ameriku tak i pro svět! Moc mu to přeju už jen ze zvědavosti co to spustí za kvikot u všech potrefených hus které si doteď dělaly ze světa válečnou zónu na prosazování vlastních zájmů.
Obchodní sdělení

Bohemia Apple