Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 24.2. 2016 21:44
Primárky v Nevadě

Spanilá jízda Donalda Trumpa pokračuje. Skončí v Bílém domě?

Zdroj: TV Nova

Nejžhavější kandidát republikánů na příštího amerického prezidenta Donald Trump s přehledem ovládl primárky v Nevadě. Získal necelých 46 % hlasů.

Američanům slíbil, že zemi už brzy zase udělá bezpečnou a skvělou, protože hodlá dál vyhrávat.


Donald Trump se na primárky v Nevadě pořádně vyšvihl a vyplatilo se. Vypadá to, že dokonce stihl i kadeřníka - jak jinak si vysvětlit do očí bijící zlatou barvu vlasů. Doladil i barvu pleti. Zlí jazykové ale tvrdí, že to tentokrát se samoopalovacím krémem přehnal.


Jeho voliči a fanoušci ovšem dokázali tvrdou přípravu řádně ocenit a Trumpa už teď oslovují pane prezidente. Republikán a miliardář Trump tak značně posílil svou pozici před takzvaným superúterým. 1. března se totiž konají primárky hned v několika amerických státech - a Trump slibuje, že brzy už zvítězí v celé zemi.Trumpa si kvůli jeho umělé vizáži a ne zrovna přirozenému účesu zase berou na paškál tisíce lidí na internetu. Amerického miliardáře musela, podle mnohých, určitě inspirovat sama příroda. Pokud se vám ale jeho patka líbí, na internetu najdete dokonce návod, jak se na Trumpa, správně načesat.

pez, Martina Nášelová TN.cz